Connect with Us

All posts tagged "perfaqesues"

Politikë 21:53 - 26 Dhjetor, 2019

“KED pa përfaqësues nga Institucioni i Prokurorit të Përgjithshëm/ Arta Marku del jashtë “loje”

Avokati Saimir Vishaj tha se Këshilli i Emërimeve në Drejtësi ka ngelur pa përfaqësues nga Institucioni i Prokurorit të Përgjithshëm, pasi Arta Marku është emëruar pranë...

Showbizz 17:00 - 8 Mars, 2015

Tërhiqet përfaqësuesi i Gjermanisë për Eurovision

Fituesi i garës për përzgjedhjen e përfaqësuesit për Eurovision në Gjermani, Andreas Kummert, është tërhequr nga titulli i tij dhe si rezultat, nga pjesëmarrja në festivalin...