Connect with Us

All posts tagged "perdorura"

pasword djegie
Life Style 13:10 - 22 Prill, 2019

Zbulohet lista/Cilat janë fjalëkalimet më të përdorura dhe më të vjedhura në botë?

Raporti më i fundit i Qendrës Kombëtare të Sigurisë Cyber e Mbretërisë së Bashkuar, ka treguar se 23.2 milionë e njerëzve në rang global përdornin si...

Aktualitet 20:20 - 31 Dhjetor, 2018

Njihuni me aplikacionet më të përdorura në vitin 2018

Si çdo fundviti Apple ka prezantuar listën me aplikacionet dhe lojërat më të përdorura të vitit 2018. Kështu përsa i përket ‘Top 20’ aplikacioneve më të...

Aktualitet 23:22 - 10 Nentor, 2018

Këto janë 5 justifikimet më të përdorura nga femrat kur tradhtojnë të dashurin

Këto justifikime duhet të shërbejnë si një paralajmërim për partnerët e dyshimtë. Njerëzit jobesnikë kanë justifikimet e tyre për të fshehur një lidhje tjetër. Ama tani...