Connect with Us

All posts tagged "perdhunohet"

Bota 21:56 - 14 Dhjetor, 2019

E mitura përdhunohet nga mësuesi dhe dy fqinjët/ 12-vjeçarja shtatzënë në luftë për jetën

Një vajzë 12-vjeçare është bërë viktimë e përdhunimeve të njëpasnjëshme në Bangladesh nga mësuesi i saj dhe nga dy fqinjët. “New Age Bangladesh” raporton se e...

Aktualitet 18:04 - 23 Qershor, 2018

Tronditet Gjermania, përdhunohet dhe vritet liderja e të rinjve socialdemokratë

28 vjeçarja gjermane, Sophia Loesche, ish presidente e të rinjve të Partisë Socialdemokrate gjermane dhe zëvendëspresidentja aktuale e SPD në Bavari, është vrarë në Spanjë. Raportimi...

Aktualitet 13:20 - 5 Shtator, 2017

SHBA/ Përdhunohet 12-vjeçarja, nëna zbulon krimin e rëndë

  Një nënë nga SHBA-ja ka zbuluar se vajza e saj vetëm 12 vjeçe ishte përdhunuar, pasi i lexoi ditarin e saj. Mediat amerikane zbulojnë se...

Aktualitet 12:15 - 31 Gusht, 2017

Shokuese/ Përdhunohet në park 81-vjeçarja

Një grua e moshuar 81-vjeçare ka rënë pre e dhunës seksuale gjatë mbrëmjes së djeshme në një nga parqet e Milanos. Policia ka marrë në pyetje...

Aktualitet 13:14 - 13 Janar, 2017

E tmerrshme/ Përdhunohet me forcë e reja te Kthesa e Kamzës

Një ngjarje e rëndë dhe skandaloze ka ndodhur sot në kryeqytet. Një 31-vjeçar ka përdhunuar me forcë një 29-vjeçare, te Kthesa e Kamzës. Ngjarja është bërë...