Connect with Us

All posts tagged "perdhunimi"

Kronika 10:56 - 29 Korrik, 2019

Shokuese/ 33-vjeçari çon në vetëvrasje bashkëjetuesen, tenton t’i përdhunojë vajzën

Një 33-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi akuzohet se ka dhunuar bashkëjetuesen e tij, duke u çuar në vetëvrasje, si dhe ka...

Kronika 18:18 - 27 Korrik, 2019

Shokuese/ I riu përdhunon kushërirën e mitur

Një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin publik në Divjakë, ku mësohet se një i ri ka abuzuar seksualisht me kushërirën e tij të mitur. Mësohet...

si u fsheh krimi
Aktualitet 18:14 - 11 Shkurt, 2019

Përdhunimi i 13 vjeçares/  Reagon UNICEF

Ngjarja e Kavajës me përdhunimin e 13 vjeçares dhe përcjellja e saj nga media, ka sjellë dhe reagimin e UNICEF. Nëprmjet një deklarate zyrtare, organizata e...

selia e pd ne tirane
Aktualitet 16:20 - 11 Shkurt, 2019

Thirrja e fortë e deputetes demokrate/Të rrëzojmë maskarallëkun e Qeverisë Spiropaliste

Deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri ka reaguar nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, për përdhunimin e vajzës nga Kavaja. Pampuri ka bërë thirrje që më 16...

si u fsheh krimi
Aktualitet 21:15 - 10 Shkurt, 2019

Përdhunimi i të miturës në Kavajë/ Avokati zbulon shkeljet penale

Avokat Stefan Topalli në një postim në rrjetet sociale ka reaguar për ngjarjen e Kavajës, ku një vajzë e mitur u përdhunua nga tetë bashkëmoshatarë të...

Shkolla Rilindja në Kavajë
Aktualitet 12:24 - 10 Shkurt, 2019

Përdhunimi i të miturës/ Zbulohet plani i drejtoreshës për të fshehur ngjarjen

Përdhunimi i të miturës/ Drejtoresha e shkollës tentoi të fshehë ngjarjen Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar të tjera denoncime për përdhunimin e të miturës në...

nuk luhet perdhunimesh.1
Aktualitet 22:25 - 9 Shkurt, 2019

Nuk luajmë “përdhunimesh”/ Qytetarët marshojnë  për 13 vjeçaren e abuzuar  në Kavajë

Nisur nga rasti i paprecedentë i Kavajës, ku një  vajzë vetëm 13-vjeçare u dhunua seksualisht për muaj të tërë, si dhe nga dalja në pah e...

Aktualitet 20:56 - 9 Shkurt, 2019

Përdhunimi në Kavajë/ Psikologia ngre alarmin

Ngjarja e ndodhur në Kavajë ku një e mitur u përdhunua nga disa bashkëmoshatarë të saj, ka shkaktuar debate të shumta në opinionin publik dhe më...

Aktualitet 16:56 - 9 Shkurt, 2019

Fshehën përdhunimin/ Nën hetim “Rilindja” dhe DAR Kavajë

Prokuroria e Durrësit ka nisur hetimet edhe ndaj stafit të shkollës “Rilindja” si dhe Drejtorinë Arsimore në Kavajë, ku tetë djemë përdhunuan një 14-vjeçare. Këto hetime...

Aktualitet 12:20 - 9 Shkurt, 2019

Përdhunimi i të miturës në Kavajë/ Kryemadhi jep alarmin

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë një takimi me strukturat e kësaj partie në Korçë ka reaguar në lidhje me rastin e 13-vjeçares në Kavajë, e...