Connect with Us

All posts tagged "penale"

si u fsheh krimi
Aktualitet 21:15 - 10 Shkurt, 2019

Përdhunimi i të miturës në Kavajë/ Avokati zbulon shkeljet penale

Avokat Stefan Topalli në një postim në rrjetet sociale ka reaguar për ngjarjen e Kavajës, ku një vajzë e mitur u përdhunua nga tetë bashkëmoshatarë të...

Petrit Vasili kreu i grupit parlamentar LSI deklarate
Aktualitet 19:10 - 26 Janar, 2019

Fshehja e ish-sigurimsit në KLP/ Vasili kërkon ndjekje penale për Markun

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së Petrit Vasili në një postim në rrjetet sociale ka kërkuar shkarkimin dhe ndjekjen penale të Prokurores së Përgjithshme të Përkohëshme...

Aktualitet 13:52 - 19 Dhjetor, 2018

Shkeljet e administratës/ Gjonaj: Procedime për 80 persona

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj doli sot në një deklaratë për media ku foli për procedimet penale që kanë filluar nga policia e shtetit. Gjatë fjalës...

Aktualitet 14:12 - 12 Dhjetor, 2018

Procedimet penale për protestën/ Sqaron policia

Policia ka bërë me dije sot se gjatë protestave të zhvilluara në Tiranë dhe në disa qytete të tjera janë kryer disa procedime ndaj personave pjesëmarrës....

Aktualitet 17:12 - 9 Tetor, 2018

“Zorra qorre e Edi Ramës”/ Vasili “masakron” Arta Markun

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili e ka cilësuar Kryeprokuroren e Përgjithshme të Përkohshme, Arta Markun, si zorrën qorre të kryeministrit Edi Rama. Në...