Connect with Us

All posts tagged "pema e vitit te ri"

Kronika 15:46 - 5 Janar, 2020

Moti i keq “mbërthen” vendin/ Rrëzohet pema e Vitit të Ri në sheshin “Skënderbej”

Një stuhi e fortë erë, ka mbërthyer vendin ditën e sotme. Ndërsa në Durrës një palmë ra duke rrezikuar jetën e qytetarëve, në sheshin“Skënderbej”në Tiranë,  është...

Bota 14:45 - 4 Janar, 2020

Mbretëresha Elisabeth e mban pemën deri me 6 shkurt/ Zbulohet arsyeja mbresëlënëse

Sezoni i festave mund të ketë ardhur dhe kaluar për ju, por do të zgjasë të paktën një muaj tjetër për Mbretëreshën Elizabeth. Sipas raporteve, Mbretëresha...

Aktualitet 18:35 - 23 Dhjetor, 2017

Foto/ S’qenkemi vetëm! Artistët e fiksuar pas pemës së Krishtlindjeve 

Atmosfera e festave të fundvitit ka përfshirë të gjithë shqiptarët. Ndërsa banorët e Tiranës nxitojnë për të realizuar atë foton pranë pemës së Krishtlindjes në qendër...