Connect with Us

All posts tagged "pellumb pipero"

Kur do vijë fundi i pandemisë?/ Pipero: Në muajin mars do ketë rënie të infektimeve
Shëndeti 23:05 - 24 Shkurt, 2021

Kur do vijë fundi i pandemisë?/ Pipero: Në mars do ketë rënie të infektimeve

Mjeku Pëllumb Pipero, ka folur mbrëmjen e sotme për situatën shëndetësore në vend, ku janë shënuar shifra të larta të të infektuarve. Pipero tha se për...

“Do e marr edhe dozën e dytë të vaksinës”/ Pipero tregon kur do të ulet kurba e infektimeve
Shëndeti 14:06 - 19 Shkurt, 2021

“Do e marr edhe dozën e dytë të vaksinës”/ Pipero tregon kur do të ulet kurba e infektimeve

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero shprehet se në gjysmën e dytë të muajit mars do të ketë ulje të shifrave të të prekurve me Covid-19. Parë në...

Pipero propozon shtrëngimin e masave/ Shkollat dhe lokalet të mbyllen deri në fund të marsit
Shëndeti 23:19 - 18 Shkurt, 2021

Pipero mesazh Ramës/ Vaksina ruse mundësi e artë për vendin tonë

Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero, tha mbrëmjen e sotme se situata shëndetësore e tanishme pritet të vijojë deri në mes të muajit Mars, ndërsa pretendon se spitalet...

ka të njëjtat masa në bazë. Maskën, distancën dhe higjenën e duarve
Shëndeti 23:05 - 18 Shkurt, 2021

Pipero flet hapur/ Jam i sigurt që variantet e tjera të virusit kanë hyrë në Shqipëri

Mjeku i infeksionit, Pëllumb Pipero, ka folur hapur mbrëmjen e sotme për mutacionet e Covid-19 që po qarkullojnë në disa shtete dhe që përfliten se janë...

“Do e marr edhe dozën e dytë të vaksinës”/ Pipero tregon kur do të ulet kurba e infektimeve
Shëndeti 21:10 - 17 Shkurt, 2021

U infektua me Covid pasi bëri vaksinën/ Pipero rikthehet në media

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka dalë për herë të parë në një intervistë televizive pas infektimit me Covid-19. Pipero është prezent mbrëmjen e sotme në emisionin...

“Ka lajme të mira nga medikamentet”/ Pipero: Kush të jenë të parët që do të vaksinohen
Sociale 12:51 - 12 Shkurt, 2021

U tha se kishte shkuar në Itali për t’u kuruar/ Pipero: Jam i ‘çliruar’ nga kthetrat e virusit

Mjeku infeksionist, pëllumb Pipero ka reaguar pas lajmit, ku u aludua se ai kishte shkuar në Itali për tu kuruar nga Covid. Përmes një postimi në...

“Virusi nuk ka kaluar”/ Mjeku Tritan Kalo tregon si e kaloi dozën e parë të vaksinës
Aktualitet 11:21 - 2 Shkurt, 2021

“Virusi nuk ka kaluar”/ Mjeku Tritan Kalo tregon si e kaloi dozën e parë të vaksinës

Mjeku Tritan Kalo, i cili bëri sot dozën e dytë të vaksinës anti-covid, tha se ai nuk ka pasur asnjë shqetësim anësor në lidhje me dozën...

A do e marrë Pipero dozën e dytë?/ Manastirliu: Presim lajme nga mjekët që e ndjekin
Aktualitet 10:24 - 2 Shkurt, 2021

A do e marrë Pipero dozën e dytë?/ Manastirliu: Presim lajme nga mjekët që e ndjekin

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një reagim për media ka folur për gjendjen shëndetësore të mjekut infeksionist Pëllumb Pipero dhe nëse ky i fundit duhet...

Pëllumb Pipero flet për herë të parë/ Tregon simptomat që kishte dhe mjekimin që përdori për Covid
Aktualitet 14:28 - 1 Shkurt, 2021

Infektimi i Pëllumb Piperos/ Silva Bino tregon gabimin e mjekut

Në konferencën e Komiteti teknik të Ekspertëve, mjekja Silva Bino iu përgjigj edhe interesit të gazetarëve për infektimin me COVID-19 të mjekut Pëllumb Pipero 14 ditë...

“Jam i vetmi mjek që i jam lutur Kryeministrit”/ Pipero kritika qeverisë: Ky vendim ishte i nxituar
Aktualitet 21:45 - 31 Janar, 2021

Infektimi i Piperos/ Habit Alfred Çako: Dhurata më e bukur, kam antipati për të

Konspiracionisti Alfred Çako ka habitur mbrëmjen e sotme me një deklartë teksa po fliste për infektimin e mjekut Pëllumb Piperos, disa ditë pasi ishte vaksinuar kundër...

Skandali i përgjimeve dhe infektimi i Piperos/ Artan Hoxha zbulon lidhjen, pse historia zgjati 3 ditë?
Politikë 21:46 - 28 Janar, 2021

Skandali i përgjimeve dhe infektimi i Piperos/ Artan Hoxha zbulon lidhjen, pse historia zgjati 3 ditë?

Gazetari investigativ Artan Hoxha, është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin“As pro as kundër”, ku mes të tjerash ka komentuar dhe skandalin e pëgjimeve të...

“Rasti im kërkon investigim”/ Pipero reagon për herë të parë pas infektimit dhe ngre pikpyetje
Shëndeti 10:52 - 28 Janar, 2021

“Rasti im kërkon investigim”/ Pipero reagon për herë të parë pas infektimit dhe ngre pikpyetje

Mjeku i njohur infeksionist, Pëllumb Pipero rezultoi pozitiv me koronavirus, edhe pasi bëri vaksinën anti-Covid para pak ditësh. Fakti që Pipero u infektua pas infektimit, mori...

Kush e ka kaluar virusin krijon imunitet/ Skënder Brataj mban maskë në emision të bindë qytetarët
Shëndeti 23:14 - 27 Janar, 2021

Infektimi i Piperos pasi bëri vaksinën/ Brataj tregon kur arrihet imuniteti i plotë

Infektimi i mjekut infeksionist Pëllumb Pipero, disa ditë pasi kishte bërë vaksinën, ka ngritur dyshime mbi efektet e vaksinës. Për këtë ka folur mbrëmjen e sotme...

“Kam patur të njëjtat shenja si Pipero”/ Mjeku Stroni: Vaksina ka filluar të japë efekt
Shëndeti 22:34 - 27 Janar, 2021

“Kam patur të njëjtat shenja si Pipero”/ Mjeku Stroni: Vaksina ka filluar të japë efekt

Mjeku infeksionit Gent Stroni, foli për infektimin e mjekut Pëllumb Pipero, disa ditë pasi ishte infektuar për Covid-19. Stroni tregoi se sipas analizave në trupin e...

Pëllumb Pipero flet për herë të parë/ Tregon simptomat që kishte dhe mjekimin që përdori për Covid
Shëndeti 21:12 - 27 Janar, 2021

“Po punojmë për investigimin e rastit tim”/ Pipero “bëhet i gjallë” pas infektimit me Covid

Mjeku infeksionit Pëllumb Pipero u diagnostikua ditën e sotme i infektuar me virusin Covid-19, dy javë pas marrjes së dozës së parë të vaksinës Pfizer. Kjo...

Infektimi i Piperos pas vaksinës/ Bino: Trupi krijon mbrojtje pas dozës së dytë
Aktualitet 17:38 - 27 Janar, 2021

Infektimi i Piperos pas vaksinës/ Bino: Trupi krijon mbrojtje pas dozës së dytë

Shefja e epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik Silva Bino ka komentuar infektimin me COVID të mjekut Pëllumb Pipero pas 14 ditës që kishte bërë dozën...

“Rasti im kërkon investigim”/ Pipero reagon për herë të parë pas infektimit dhe ngre pikpyetje
Shëndeti 22:15 - 11 Janar, 2021

U vaksinua për Covid-19/ Pipero: S’kam shqetësime, jam 100% i sigurt që…

Mjeku Pëllumb Pipero, u vaksinua sot për Covid-19. Ndonëse shumë janë skeptikë për efektet e vaksinës, Pipero ka treguar se deri më tani nuk ka asnjë...

Paralajmëron Pipero/ Gjysma e dytë e janarit do ketë shtim të rasteve, duhet të jemi në alert
Shëndeti 22:07 - 4 Janar, 2021

Paralajmëron Pipero/ Gjysma e dytë e janarit do ketë shtim të rasteve, duhet të jemi në alert

“Unë besoj se gjysma e dytë e janarit do të ketë një shtim të rasteve”. Kështu deklaroi mbrëmjen e sotme mjeku infeksionist Pëllumb Pipero. Mjeku tha...

“Pacientët skeptikë për spitalet”/ Pipero: Na vijnë në gjendje të rënduar
Shëndeti 23:11 - 7 Dhjetor, 2020

“Pacientët skeptikë për spitalet”/ Pipero: Na vijnë në gjendje të rënduar

Mjeku i njohur Infeksionit në QSUT, Pëllumb Pipero është i ftuar mbrëmjen e sotme në “Opinion” ku ka folur në lidhje me situatën e pandemisë në...

“Rasti im kërkon investigim”/ Pipero reagon për herë të parë pas infektimit dhe ngre pikpyetje
Shëndeti 22:50 - 7 Dhjetor, 2020

Pipero premton në emision/ Vaksinën anti-Covid do ta bëj live në studio

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka bërë mbrëmjen e sotme një premtim në emisionin. I pyetur nga gazetari Blendi Fevziu nëse do ta aplikojë vaksinën, Pipero tha...

Pëllumb Pipero shuan aludimet/ Ja kur do vijë në Shqipëri vaksina e Covid-19
Shëndeti 21:56 - 2 Dhjetor, 2020

Pëllumb Pipero shuan aludimet/ Ja kur do vijë në Shqipëri vaksina e Covid-19

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, ka treguar mbrëmjen e sotme se kur do të vijë në Shqipëri vaksina e Covid-19. Pipero tha në emisionin “Real Story” se...

"Nuk e pres mrekullinë vetëm nga vaksina"/ Pipero: Duhet të jemi të kujdesshëm
Shëndeti 21:28 - 2 Dhjetor, 2020

“Nuk e pres mrekullinë vetëm nga vaksina”/ Pipero: Duhet të jemi të kujdesshëm

Mjeku Pëllumb Pipero, ka folur mbrëmjen e sotme për vaksinën e Covid-19 dhe u shpreh optimist për efektin e saj. Piperio tha se nuk pret mrekullira...

“Të mbyllen baret dhe restorantet”/ Pipero: Respektoni masat që të shmangim mbylljen
Aktualitet 14:15 - 20 Nentor, 2020

“Të mbyllen baret dhe restorantet”/ Pipero: Respektoni masat që të shmangim mbylljen

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka deklaruar se baret dhe restorantet duhet të mbyllen, pasi sipas tij janë burim i përhapjes së infeksionit. Gjatë një interviste, ai...

Me shume postime