Connect with Us

All posts tagged "pedofil"

Bota 10:40 - 22 Gusht, 2019

“Nuk do të lidhem pas të shkuarës time”/ Supermodelja rrëfen për lidhjen e saj me pedofilin Epstein

Supermodelja Naomi Campbell ka thyer heshtjen duke folur për herë të parë rreth takimit me pedofilin Jeremy Epstein në një party disa vite më parë. Ajo...

Aktualitet 19:35 - 19 Korrik, 2019

Ngacmoi seksualisht dy minorene/ Arrestohet 73-vjeçari

Një 73- vjeçar nga Vlora është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohet se ka kryer vepra të turpshme para dy minoreneve. Specialistët për Hetimin e...

Aktualitet 18:26 - 3 Shtator, 2018

“Me grusht të fortë do luftohen”/ Deklarata e fortë e ministrit britanik

Ministri i Brendshëm britanik, Sajid Javid është shprehur se pedofilët do të luftohen me grusht të hekurt. BBC raporton se në Britaninë e Madhe janë të...

Aktualitet 22:27 - 2 Maj, 2018

Zbulohet rrjeti i pedofilëve/ 40-vjeçari josh fëmijët në Facebook

“Fiks Fare” ka zbuluar një rrjet pedofilësh që veprojnë në Shqipëri dhe Kosovë. Gazetarët e emisionit investigativ në Top Channel treguan mbrëmjen e së mërkurës sesa...

Aktualitet 15:51 - 7 Shtator, 2017

Deputetja flet për ngjarjen e rëndë/ Si e zbulova pedofilinë e burrit tim

Anëtarja e parlamentit të shtetit të Viktorias në Australi, Rachel Carling, zbuloi se bashkëshorti i saj ishte pedofil. Rastësisht së shtëpinë e saj, ajo gjeti një...

Aktualitet 18:01 - 12 Korrik, 2016

Si e ngacmonte pedofili bullgar, 13 vjeçarin shqiptar?

Një shtetas bullgar u arrestua pak ditë më parë në Greqi, për veprime të pahijshme me një të mitur nga Shqipëria. Mediat greke kanë buluar një nga bisedat...

Aktualitet 12:40 - 8 Prill, 2015

Skandal në Selanik/ Pedofilët grekë abuzim seksual me djem shqiptarë

Në Selanik djem të vegjël shqiptarë e nga vende të tjera të rajonit, dyshohet se janë viktima të abuzimit seksual të pedofilëve grekë, mes tyre dhe...