Connect with Us

All posts tagged "pedagogia"

Sociale 21:24 - 20 Tetor, 2019

Nxorri emrat e studentëve ngelsa/ Pedagogu i përvishet Iris Luarasit

Pedagogu dhe eksperti i ekonomisë, Elir Ciko, ka reaguar pas deklaratës së pedagoges, Iris Luarasi, e cila mbrëmjen e djeshme, në një emision televiziv, zbuloi disa...

Aktualitet 10:59 - 8 Shkurt, 2019

Protesta/ Pedagogia thirrje urgjente Komisionit të Medias

Pedagogia e Fakultetit të Shkencave Sociale, Majlinda Keta ka bërë thirrje për një takim midis deputetëve të Komisionit të Mediave dhe Asamblesë së pedagogëve. Nga studio...

Aktualitet 15:05 - 24 Shkurt, 2017

Djali i Majkos me dy gishtat lart/Pedagogia: Fotoja ishte e vërtetë, më çuditi reagimi i Pandit

Pedagogia Nevila Xhindi ka reaguar pas fotos që publikoi me djalin e deputetit të PS, Pandeli Majko, i cili përshëndeste protestën e opozitës me dy gishtat...