Connect with Us

All posts tagged "pathena"

Kryesore Show Biz 12:40 - 30 Prill, 2019

“Janë mosmirënjohës, nuk më vijnë në emision”/Roza Lati rrëfen disa të pathëna nga jeta e saj

Moderatorja e njohur e emisionit “Why Not”, Roza Lati së fundmi, ka qenë e ftuar në emisionin “Pasditja ime” me Eraldo Rexhon ku ka zbuluar shumë...

Kryesore Show Biz 12:40 - 12 Shkurt, 2019

“Kam shtuar 10 kg!” Almeda Abazi tregon të pathënat e shtatzënisë së saj, që nga momenti sesi e zbuloi

Almeda Abazi po shijon javët e fundit të shtatzënisë, ndërsa është në pritej të fëmijës së parë me aktorin turk Tolgahan Sayisman. Prej kohësh ish-Missi shqiptar...

Kryesore Show Biz 12:25 - 11 Janar, 2019

“S’kam qënë asnjëherë pa burrë!” Rita Lati zbulon të pathënat e jetës sentimentale

Rita Lati ka zbuluar dje arsyen pse nuk u martua më pas ndarjes nga bashkëshorti. E ftuar në emisionin “Rudina” ajo foli pa dorashka dhe tha...

Aktualitet 12:25 - 2 Nentor, 2018

‘Një Zot e di si nuk u dorëzua’, Fatma rrëfen të pathënat e lidhjes me Alfion

Ata janë kthyer padyshim në çiftin më të komentuar të showbizit, të cilët për dy vite e mbajtën të fshehtë historinë e tyre të dashurisë.  ...