Connect with Us

All posts tagged "partneri"

Showbizz 16:58 - 21 Korrik, 2020

Pasi bëri tatuazh emrin e saj/ Partneri i kushton fjalë zemre Genta Ismajlit

Këngëtarja Genta Ismajli dhe partneri i saj turk Usta, janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë. Ata kanë një lidhje të gjatë dhe...

vajzat e ketyre shenjave i tradheton partneri
Aktualitet 22:20 - 15 Mars, 2019

 Fatzezat e zodiakut/ Vajzat  e këtyre shenjave  gjithmonë i tradhëton partneri

Ujori Vajzat e shenjës së Ujorit janë pak të ftohta, ato janë gjithashtu edhe indiferente ndaj partnerit të tyre, sa i takon privatsisë. Ndaj dhe partnerët...

shpirt binjak
Aktualitet 10:55 - 14 Mars, 2019

Partneri juaj nuk është shpirti yt binjak/ Ja shenjat

Nuk ka kimi E vërteta është që askush nuk mund të jetë perfekt për ju dhe të ketë gjithçka që dëshironi, por të paktën puthjet, ledhatimet,...

ai ju perdor shenja
Aktualitet 21:40 - 13 Mars, 2019

Tregohuni të vëmendshme/ Këto janë shenjat që tregojnë se partneri ju përdor

Sillet si indiferent Në një marrëdhënie normale, pak xhelozi është e pranueshme. Nëse ke vënë rë se partneri nuk të pyet më si më parë është...

Partnerin zgjidheni nga gjatesia
Aktualitet 23:20 - 7 Mars, 2019

Metër vizore dhe stilolaps me vete/ Partnerin që sot e tutje zgjidheni nga gjatësia

Nëse partneri juaj është shumë i gjatë mund të rrini të qeta nuk është aspak xheloz. Ky është përfundimi i një studimi i cili hedh dritë...

maskarenjte e horoskopit. nga te dua ne kush je ti
Aktualitet 23:20 - 27 Janar, 2019

Rrëfimi/ I dashuri im thotë se është homoseksual

Makthi i të gjitha vajzave është tradhëtia e të dashurit. Gjithsesi një vajzë shkruan për The Guardian duke hedhur dritë mbi një tjetër pamje të tradhëtisë....

duke mbajtur duart
Aktualitet 13:39 - 24 Janar, 2019

Studimi/Prekja e partnerit ju lehtëson dhimbjet

Një prekje me dashuri dhe me kujdes tregon jo vetëm se sa i rëndësishëm është ky person për ju, por edhe ju ngushëllon nëse po kaloni...

Aktualitet 12:20 - 10 Janar, 2019

Si ta kuptoni që partneri e ka ende mendjen tek ish-i

Shenjat e renditura më poshtë janë disa nga treguesit më të qartë, që tregojnë se partneri juaj e ka ende në mendje ish-partneren e tij. Nëse...

Femra 16:16 - 7 Dhjetor, 2018

Më mirë me qenin se me partnerin, e thotë shkenca

U habitët? Mirë,gratë flenë më mirë me qenin se me partnerin, ky është rezultati i  një studimi të publikuar së fundmi.  Në studim kanë marrë pjesë...

Femra 23:20 - 4 Dhjetor, 2018

Gratë rrëfehen : Gjestet e vogla që më bëjnë ta dua partnerin

Në shumë filma apo libra, dashuria tregohet përmes sakrificave të mëdha për partnerin, por ne e dimë shumë mirë që edhe gjestet e vogla shërbejnë për...

Life Style 23:30 - 12 Maj, 2018

Shenjat që tregojnë se partneri juaj ju dashuron marrëzisht

Dashuria e vërtetë nuk është e lehtë për tu gjetur. Por nëse jeni nga ata persona me fat që në krah keni një person që kujdeset...

Kryesore Show Biz 14:50 - 12 Prill, 2018

‘Më çmendi’/ Soni Malaj ankohet për partnerin

Soni Malaj është një prej konkurrenteve më të forta në spektaklin “Dancing with the Stars” që transmetohet në Vizion Plus. Falë këshillave dhe profesionalitetit të balerinit...

Aktualitet 01:10 - 4 Shkurt, 2018

4 shenja që tregojnë se jeni në një marrëdhënie egoiste

Asgjë nuk e bën një marrëdhënie më të paekuilibruar sesa sjellja egoiste. Ne të gjithë mundemi dhe do të jemi egoistë në një moment në jetën...

Aktualitet 00:00 - 2 Shkurt, 2018

10 ide romantike për ta befasuar partnerin për Shën Valentin

Shën Valentini shpesh shihet si një ditë monotone duke pasur parasysh gjërat e zakonshme që ndodhin çdo vit. Lajmi i mirë është që ke mundësi me...

Aktualitet 23:00 - 28 Janar, 2018

Nëse bën këto 3 gjëra për të, jeni me personin e duhur

Nuk është e lehtë të lindë kimia mes dy personave, por kur ndodh të gjithë e kuptojnë. A doni të dini nëse kjo kimi ekziston në...

Aktualitet 01:00 - 27 Janar, 2018

Cilësitë e një partneri prej të cilit nuk duhet të hiqni kurrë dorë! 

Nëse po pyesni veten nëse partneri juaj aktual është ai i duhuri ose nëse duhet të merrni hapa serioz në lidhjen tuaj me të me siguri...

Aktualitet 19:05 - 2 Janar, 2018

Nëse partneri juaj është i mërzitur, këtë fjalë s’duhet t’ia thoni për asnjë arsye

Kur ka diçka që nuk shkon me partnerin, ne përpiqemi që t’i rregullojmë humorin me çdo kusht, por më parë duhet të mësojmë arsyen përse ai...

Aktualitet 01:15 - 4 Dhjetor, 2017

Mënyrat më të zakonshme me të cilat komunikojnë partnerët që tradhëtojnë

Ndoshta pjesa më e keqe në një mardhënie me një partner tradhëtar është ta kapësh atë në akt. Komunikimi nëpër një telefoni të mençur ose rrjeteve...

Aktualitet 01:15 - 27 Nentor, 2017

Ja përse duhet të lini partnerin të vjedhë jorganin gjatë gjumit sipas shkencëtarëve

Me siguri ju k ndodhur, teksa ndani krevatin me partnerin tuaj të mbeteni zbuluar gjatë natës dhe të ngrini netëve të ftohta të dimrit, pasi partneri...

Aktualitet 22:40 - 26 Shtator, 2017

Shmangni këtë sjellje në martesë ose do të përfundoni në divorc

Heshjta. Shpatulla e ftohtë. Kundërshtimi. Pavarësisht nga ajo që ju vendosni ta thërrisni, shpërfillja – ose të qenit e paqartë ndaj partnerit tuaj gjatë një debati-...

Aktualitet 00:20 - 16 Shtator, 2017

Çfarë duhet të dini nëse ju kanë tradhëtuar

Të gjtihë jemi rritur me historitë e fundeve të lumtura të përrallave apo gjetja e princit të kaltër, njeriut perfekt me të cilin do të kalojmë...

Aktualitet 19:11 - 30 Gusht, 2017

6 tiparet që nuk duhet të ketë partneri juaj i ardhshëm/ Duhet t’i shmangni me çdo kusht

Një marrëdhënie e lumtur përbëhet nga shumë gjëra të vogla, një prej të cilave është besnikëria. Të gjithë e dimë se të bësosh tek partneri është...

Aktualitet 11:50 - 23 Gusht, 2017

10 shenjat që tregojnë se keni gjetur partnerin ideal

Askush nuk është perfekt, kjo dihet nga të gjithë. Por kur biem në dashuri po të gjithë ne mendojmë se kemi gjetur partnerin ideal i cili...