Connect with Us

All posts tagged "partner"

Sociale 10:21 - 7 Nentor, 2019

Doni të ribashkoheni me partnerin në Amerikë?/ Ambasada amerikane tregon zgjidhjen

Ambasada amerikane ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për ata që duan të ribashkohen me partnerin në Amerikë. Sipas ambasadës, ka shumë mundësi për ribashkim por...

Kryesore Show Biz 21:05 - 1 Gusht, 2019

Çfarë ndodhi? Ish-gruaja e partnerit të ri të Lady Gaga-s “thumbon” me një mesazh indirekt këngëtares

Prej disa muajsh portalet u “mbushën” me lajmet se këngëtarja e njohur Lady Gaga ishte në një lidhje me aktorin Bradley Cooper. Por së fundmi ajo...

Aktualitet 20:28 - 16 Korrik, 2019

“Ka 5 jahte dhe koleksion makinash”/ Moderatorja prezanton “partnerin” e saj të ri

Fatma Haxhialiu është një nga moderatoret më aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit  e saj momente dhe foto nga përditshmëria. Sot ajo ka prezantuar...

Aktualitet 18:59 - 16 Korrik, 2019

U shpërfytyrua me acid nga ish i dashuri/ Partneri ish miss-it bën gjestin prekës

Ish miss Italia Gessica Notaro është një nga vajzat më të komentuara për shkak të ngjarjes ku u sulmua nga ish i dashuri i saj në...

Aktualitet 18:23 - 9 Maj, 2019

“Nuk do të dilja kurrë me një mashkull të martuar”/ Modelja flet pas tradhtisë nga partneri

Ish-miss Universe, Olivia Culpo është përfolur shumë rreth jetës së saj private. Pas ndarjes nga ish-partneri i saj Danny Amendola modelja ka treguar se shumë nga...

Life Style 21:45 - 1 Maj, 2019

Keni dyshime për partnerin?/ Ja 8 sinjalet që zbulojnë nëse keni bërë zgjedhjen e duhur

Dilema nëse keni zgjedhur partnerin e duhur iu ka munduar gjithë këto kohë? Ja 8 sinjalet që iu tregojnë që keni përkrah partnerin ideal. Nxirr në...

Si ta vertetosh qe partneri nuk eshte i sinqerte
Life Style 14:40 - 5 Prill, 2019

Si ta kuptoni që partneri juaj ju kontrollon më shumë seç duhet? Zbuloni 10 shenjat

1. I mbani sekrete të kota. Jeni të vetëdijshme se nuk po bëni asgjë të keqe nëse për shembull pini një kafe me një koleg pune,...

sindroma e heroines
Aktualitet 23:00 - 31 Mars, 2019

Sindroma e heroinës/ Kur zgjedh   të shpëtosh atë që dashuron

Me siguri tashmë ke kaluar disa marrëdhënie të tilla, ke ëndërruar dhe ke qarë për ta, ka mijra shembull që tregojnë se si vajzat idealizojnë marrëdhëniet...

varesi emocionale
Aktualitet 20:00 - 27 Mars, 2019

Nuk dinë të shqiten/ Këto shenjat që krijojnë varësi ndaj partnerit

Binjakët Një person i shenjës së Binjakëve mund të lidhet emocionalisht me këdo që tregon pak dashuri dhe mirësi ndaj tyre. Atyre nuk u pëlqen aspak...

frazat kur i keni ardhur ne maje te hundes
Aktualitet 21:20 - 26 Mars, 2019

Vajza mendjen këtu!/ Nëse partneri ju thotë këto fraza, i keni ardhur në “majë të hundës”

Bëj çfarë të duash Kur dikush sillet si indifferent do të thotë që nuk keni më rëndësi për të dhe që ai nuk dëshiron që të...

qellimet e partnerit pyetje
Aktualitet 14:58 - 21 Mars, 2019

Këto janë pesë pyetjet që duhet t’i bëni vetes për të kuptuar qëllimet e partnerit

E keni takuar familjen e tij ndonjëherë? Një shenjë e sigurte se jeni në një marrëdhënie ~ serioze është ajo e prezantimit me familjen e tij,...

varesia emocionale
Aktualitet 22:40 - 20 Mars, 2019

Kujdes!/ Këto janë shenjat që tregojnë se nuk je e dashuruar por thjesht e varur nga ai

Ndjen xhelozi Kur njerëzit janë në lidhje të shëndetshme  i besojnë partnerit dhe nuk i japin shumë hapsirë xhelozisë. Nëse nuk mund ta bësh këtë, atherë...

shenja qe merziten nga partneri
Aktualitet 20:00 - 20 Mars, 2019

Nuk rrinë dot në një vend/ Këto shenja horoskopi mërziten shpejt nga partneri

Shigjetari Shigjetarët  janë të paqendrueshëm nga natyra. Ata jetojnë në maksimum momentin, pasi mendojnë se jeta është një e vetme dhe duhet shijuar. Për ta rutina...

endrrat me ishin
Aktualitet 23:00 - 12 Mars, 2019

Ëndrrat me ish-in/ Ja çfarë kuptimi kanë

Nëse ke parë  ëndërr sikur ke rënë në dashuri për herë të parë Nuk ka rëndësi se sa kohë ka kaluar që nga momenti kur jeni...

kafshim partner
Aktualitet 23:58 - 8 Mars, 2019

Kur dashuria shprehet me dhunë/ Ja pse e kafshojmë partnerin

Sipas disa personave kafshimi i buzës të partnerit është   një veprim sadomazokist, por nuk ka të bëjë fare me sjelljen negative. Është një impuls që vjen nga...

partner abuziv
Aktualitet 20:20 - 7 Mars, 2019

Kujdes!/ Këto janë sjelljet e një partneri abuziv

Batuta me mesazhe sekrete Shpesh batutat sekrete mund të kenë kuptime  të fshehura. Këto të fundit mund të kenë shumë ndikim në vetëbesimin e dikujt . ...

Si ta besh partnerin te fiksohet me tre fraza
Aktualitet 11:30 - 7 Mars, 2019

Si ta bësh partnerin të fiksohet pas teje vetëm me tre fraza

Je shumë i pashëm Burrat zakonisht i kanë zili gratë, sepse ato marrin shumë komplimente. Veçanërisht kur bëhet fjalë për pamjen. Edhe gratë duhet t’u thonë...

Dy arsye të vlefshme për të fjetur me personin e zemrës çdo natë
Aktualitet 20:00 - 6 Mars, 2019

Dy arsye të vlefshme për të fjetur me personin e zemrës çdo natë

Dashuria është një nga ndjesitë më të mira Të biesh në gjumë krah njeriut që do është një nga gjërat më romantike që mund të bësh....

shenjat qe thyejne zemra
Aktualitet 22:40 - 5 Mars, 2019

Lajme të këqija/ Edhe pas ndarjes një pjesë e tij do të mbetet gjithmonë me ju

Gratë mbajnë me vete ADN-në e çdo burri me të cilin kanë pasur raporte seksuale.Kështu thotë një studim i Universitetit të Seattle.Ndërkohë që shkencëtarët ishin duke...

cift sillet keshtu le koken pas jush
Aktualitet 13:00 - 28 Shkurt, 2019

Nëse partneri sillet kështu lë kokën pas jush

Mashkulli që nuk i heq sytë nga ju dhe ju shikon ndërsa flisni, nuk mund të mos jetë i dashuruar me ju. Vëzhgimi gjatë komunikimit tregon se është...

nuk e lene dot partnerin horoskop
Aktualitet 23:40 - 27 Shkurt, 2019

Përjetësisht bashkë/ Këto shenja zodiaku më mirë të vdesin se të ndahen nga partneri

Virgjëresha Personat e kësaj shenje janë të karakterizuar nga qetësia, kur shohin se partneri po bën një gabim presin që të qetësohet dhe të shohë nga...

horoskop shenjat me fat per muajin mars
Kuriozitete 12:28 - 27 Shkurt, 2019

Ja çfarë ndodh me 12 shenjat e horoskopit kur partneri/ja i braktis

Ndodh në jetë që të na lërë partneri/ja, e jo të gjithë reagojnë njësoj kur ndahen. Ka nga ata që dëshpërohen, ka nga ata që kanë...

Kryesore Show Biz 11:40 - 26 Shkurt, 2019

Pse partneri i Viola Spiros s’do ta kuptojë kurrë nëse ajo është xheloze!

Ashtu si çdo femër, edhe Viola Spiro është xheloze. E ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, moderatorja e njohur shqiptare tregoi se është mjaft e ndjeshme...