Connect with Us

All posts tagged "partite poltike"

ministrja per marredheniet me kuvendin, elisa spiropali
Politikë 18:51 - 24 Mars, 2020

Çelja e negociatave/ Spiropali apel partive politike

Pas vendimit  të ministrave të BE-së, për ti dhënë “OK” çeljes së e negociatave me Shqipërinë, ka reaguar dhe ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin,...

Opinione 21:25 - 25 Janar, 2020

Nga Artan Fuga/ Ora e partive politike ka ndaluar

Duket qartazi se partitë politike, ose më mirë krerët e tyre, të të gjithë krahëve – e kam fjalën për ato parti që janë paraqitur sot...

Politikë 21:10 - 25 Gusht, 2019

Grida Duma “thumba” Bashës e Ramës/ Mungesa e garës ka larguar më të aftët

Ish deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma e ftuar në emisionin “Treshat”, ka dhënë disa mesazhe të forta, rreth asaj që e quan “zbrazja e Shqipërisë...