Connect with Us

All posts tagged "partine"

basha premtimet
Aktualitet 20:12 - 25 Mars, 2019

Aleati i çadrës thirrje Bashës/ Dorëhiqu që të pastrosh biografinë dhe partinë

Nga Kreshnik Spahiu – Kjo çfarë po i ndodh Lulzim Bashës nuk është fundi i botës, madje janë eksperienca që gjithë bota i ka provuar përpara...

rama ne kongres
Aktualitet 22:22 - 23 Mars, 2019

Rama e përdor partinë si dekor/ Mërtiri: Kongresi fals

Sociologu dhe aktivisti, Ergys Mërtiri, në një postim në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me Kongresin e PS-së të zhvilluar ditën e sotme në Tiranë....

Aktualitet 21:13 - 1 Qershor, 2018

Mbi 50 anëtarë braktisin partinë e zemrës/ Mësoni me cilën parti bashkohen

Pesëdhjetë e tre persona, në mesin e të cilëve doktorë shkencash, magjistratë, mjekë, profesorë, inxhinierë, si dhe studentë, sot kanë braktisur partinë e tyre të zemrës...