Connect with Us

All posts tagged "Paris"

Kryesore Show Biz 12:25 - 22 Mars, 2019

Tentativa për vetëvrasje e Paris Jackson/Publikohet regjistrimi i telefonatës me urgjencën

Pak ditë pasi Paris Jackson tentoi të kryente vetëvrasje publikohet një audio e momentit, kur dikush që ndodhet në shtëpinë e saj kërkon ndihmë për një...

Basha dhe Rama pas marreveshjes se 18 Majit
Aktualitet 22:05 - 21 Mars, 2019

Rama dhe Basha u takuan në Paris/ I uli Sorosi

Në një postim në rrjetet sociale, avokati Altin Goxhaj ka ngritur hipotezën e një takimi të mundshëm midis kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të PD-së, Lulzim...