Connect with Us

All posts tagged "Paris"

Aktualitet 17:59 - 2 Prill, 2019

Sekuestrohen valixhet diplomatike/ Mediat franceze: Po dërgoheshin në Shqipëri për pastrim parash

Sipas informacioneve valigjet kishin rreth 23 milion euro. Ndërkohë mediat franceze raportojnë se valixhet po dërgoheshin në Shqipëri, vendi ku pastrohen paratë e pista. “Burime nga...

Aktualitet 17:07 - 24 Mars, 2019

Deklarata e fortë/ Rama dhe Basha u takuan në Paris

Disa ditë më parë, kryeministri Edi Rama vizitoi i vetëm Parisin dhe Berlinin ku sipas tij ka zhvilluar takime jo formale. Ndërkohë në të njëjtën periudhë...