Connect with Us

All posts tagged "paris hillton"

Valdrin Sahiti vesh një nga vajzat më seksi në botë/ Ky është personazhi që shkëlqeu në AMA’s
Showbizz 16:07 - 23 Nentor, 2020

Valdrin Sahiti vesh një nga vajzat më seksi në botë/ Ky është personazhi që shkëlqeu në AMA’s

Mbrëmjen e kaluar sht ëmbajtur ceremonia e një nga eventeve më të shikuara “AMA”. Gjatë këtij eventi janë respektuar rregullat strikte për mbrojtjen nga Covid-19. Personazhet...

Aktualitet 20:59 - 28 Maj, 2019

E ofendoi rëndë në televizion/ Aktorja e njohur i kthen përgjigjen si një “damë e vërtetë”

Modelja Paris Hillton dhe aktorja Lindsay Lohan kanë qenë në fokus të mediave që prej sherrit në 2006. Edhe pse kanë kaluar 13 vite marrëdhënia mes...