Connect with Us

All posts tagged "parashikimi"

Mot i qënRritje temperaturash dhe vranësira kalimtare/ Ja si parashikohet dita e sotmedrueshëm dhe me diell/ Ja si parashikohet të jetë dita e sotme
Sociale 08:09 - 24 Shkurt, 2021

Kthjellime dhe temperatura të larta/ Parashikimi i motit për sot

Masat ajrore me origjinë perëndimore do të diktojnë mot të kthjellët dhe të ngrohtë në vendin tonë gjatë paradites. Edhe gjatë pjesës tjetër të ditës Shqipëria...

Horoskopi i ditës, 21 shkurt 2021
Horoskopi 08:04 - 24 Shkurt, 2021

Horoskopi i ditës, 24 shkurt 2021

Dashi Yjet nuk do të jenë në anën tuaj, kështu që përpiquni të shmangni çdo lloj diskutimi. Por mos u shqetësoni, pasi gjatë javës Hëna do...

Mot i qënRritje temperaturash dhe vranësira kalimtare/ Ja si parashikohet dita e sotmedrueshëm dhe me diell/ Ja si parashikohet të jetë dita e sotme
Lajme 08:12 - 23 Shkurt, 2021

Diell dhe rritje temperaturash/ Parashikimi i motit për sot

Dita e sotme do të vijojë me mot të kthjellët në të gjithë vendin tonë. Sipas MeteoAlb, parashikohet që edhe pasditja dhe nata të vijojnë në...

Horoskopi i ditës, 21 shkurt 2021
Horoskopi 08:01 - 23 Shkurt, 2021

Horoskopi i ditës, 23 shkurt 2021

Dashi Kini kujdes të mos prishni asnjë marrëdhënie, dashuri apo miqësi, për shkak të disa problemeve që keni në punë. Shmangni bërjen e njerëzve të ndihen...

Parashikimi i sinoptikanëve/ Si pritet të jenë temperaturat në fundjavë
Sociale 08:06 - 22 Shkurt, 2021

Mot i qëndrueshëm me kthjellime/ Parashikimi i motit për sot

Dita e sotme nis me mot të kthjellët në të gjithë territorin. Pasditja do të sjellë kalime vranësirash në zonat malore dhe të ulta. Sipas MeteoAlb,...

Horoskopi i ditës, 21 shkurt 2021
Horoskopi 08:02 - 22 Shkurt, 2021

Horoskopi i ditës, 22 shkurt 2021

Dashi Prej disa kohësh ju jeni gjithnjë e më të tensionuar. Kujdesuni për pamjen tuaj fizike dhe mos e lini pas dore veten. Gjithmonë mendoni përpara...

Mot i qënRritje temperaturash dhe vranësira kalimtare/ Ja si parashikohet dita e sotmedrueshëm dhe me diell/ Ja si parashikohet të jetë dita e sotme
Sociale 08:08 - 20 Shkurt, 2021

Kthjellime dhe vranësira të lehta/ Parashikimi i motit për fundjavën

Masat ajrore të qendrueshme do të vijojnë të ndikojnë vendin tonë edhe përgjatë fundjavës dhe fillimit të javës që vjen. Moti parashikohet kryesisht i kthjellët e...

Horoskopi i ditës, 21 shkurt 2021
Horoskopi 08:04 - 20 Shkurt, 2021

Horoskopi i ditës, 20 shkurt 2021

Dashi Sot një shqetësim i thellë për ndjenjat e të tjerëve mund t’ju bëjë që t’u jepni një vesh dashamirës atyre që kanë nevojë për mirëkuptim....

Sociale 08:15 - 19 Shkurt, 2021

Kthjellime dhe vranësira të lehta/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti në vendin tonë gjatë paradites do të paraqitet me kthjellime, përjashtim bën vetëm skaji verior i cili do kete vranësira të lehta. Sipas MeteoAlb, pjesa...

Horoskopi i ditës, 21 shkurt 2021
Horoskopi 08:03 - 19 Shkurt, 2021

Horoskopi i ditës, 19 shkurt 2021

Dashi Gjatë kësaj dite Venusi do ju shoqërojë me një sharm të pazakontë, me anë të të cilit do të bëni për vete shumë persona. Njeriu...

Horoskopi i ditës, 21 shkurt 2021
Horoskopi 08:04 - 18 Shkurt, 2021

Horoskopi i ditës, 18 shkurt 2021

Dashi Disa informacione pak dëshpëruese mund t’ju vijnë sot nga larg, Kjo ka më pak të ngjarë të bëjë me situatën tuaj të ngushtë ose rrethin...

Sociale 08:18 - 17 Shkurt, 2021

Rriten temperaturat/ Parashikimi i motit për sot

Vendi ynë gjatë paradites vijon të jetë në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave, ku më të dukshme paraqiten në zonat veri-verilindore. Sipas MetoAlb, pasditja dhe nata...

Horoskopi i ditës, 21 shkurt 2021
Horoskopi 08:06 - 17 Shkurt, 2021

Horoskopi i ditës, 17 shkurt 2021

Dashi Një mbrëmje romantike në shtëpi me partnerin tuaj mund t’ju afrojë të dyve më shumë. Emocionet tuaja janë intensive për momentin, prandaj duhet të përdorni...

Lamtumirë dimër!/ Në fundjavë temperaturat shkojnë në 20 gradë
Sociale 08:05 - 16 Shkurt, 2021

Kthjellime dhe temperatura të ulta/ Parashikimi i motit për sot

Qarkullimi i masave ajrore Siberiane do të ndikojne kushtet e motit në vendin tone duke bërë që kthjellime dhe vranesira të lehta te jenë dominante, sipas...

Horoskopi i ditës, 21 shkurt 2021
Horoskopi 08:02 - 16 Shkurt, 2021

Horoskopi i ditës, 16 shkurt 2021

Dashi Keqkuptimi mes jush dhe një kolegu mund të sjellë një situatë të pakëndshme në punë. Do të keni dëshirë të shpenzoni para dhe të argëtoheni...

Lamtumirë dimër!/ Në fundjavë temperaturat shkojnë në 20 gradë
Sociale 22:14 - 15 Shkurt, 2021

Vjen kthesa e madhe e motit/ Ja çfarë na pret deri në fund të shkurtit

Gjysma e dytë e muajit shkurt paraqitet kryesisht me kthjellime ndërsa nuk priten reshje të dendura deri në fund të tij. Pritet që reshjet të shfaqen...

I bllokuar nga bora dhe ngrica/ Reagon gazetari Artan Hoxha: Borëpastruesja bëri sikur pastroj
Sociale 08:10 - 15 Shkurt, 2021

Ngrica dhe temperatura të acarta/ Parashikimi i motiti për këtë javë

Vendi ynë u përfshi këtë fundjavë nga reshjet e dendura të dëborës ndërsa për javën që presim përpara parashikohet të dominojë moti i kthjellët por me...

Horoskopi i ditës, 21 shkurt 2021
Horoskopi 08:06 - 15 Shkurt, 2021

Horoskopi i ditës, 15 shkurt 2021

Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm, ku nuk përjashtohen as disa debate. Kujdesi nuk është asnjëherë i tepërt, ndaj në këto momente duhet treguar...

Horoskopi i ditës, 21 shkurt 2021
Horoskopi 08:12 - 14 Shkurt, 2021

Horoskopi i ditës, 14 shkurt 2021

Dashi 21 Mars – 19 Prill Saturni është në opozitë, ju absolutisht duhet të punoni shumë për të arritur qëllimet tuaja. Besoni në veten tuaj më...

Surprizat e motit/ Temperatura nën zero dhe reshje dëbore, ja si do jetë moti në fundjavë
Sociale 08:06 - 13 Shkurt, 2021

Reshje bore në pjesën më të madhe të vendit/ Parashikimi i motit për sot

Dita nis me vranësira të dendura dhe reshje dëbore në pjesën më të madhe të Shqipërisë. SIpas MetoAlb,  duke iu afruar mesdites moti kthjellohet në zonat...

Horoskopi i ditës, 21 shkurt 2021
Horoskopi 08:01 - 13 Shkurt, 2021

Horoskopi i ditës, 13 shkurt 2021

Dashi 21 Mars – 19 Prill Ndjenjat e mira duhet të dalin në plan të parë, veçanërisht në këtë kohë. Sa i përket punës, do të...

Moti i acartë/ Si pritet të jetë koha gjatë kësaj jave
Politikë 08:07 - 12 Shkurt, 2021

Mëngjesi dhe mbrëmja sjellin temperatura të ulta/ Priten reshje bore

Vijon në ndikimin e masave ajrore polare duke diktuar gjatë paradites vranësira dhe reshje të pakta shiu në zonat bregdetare, por reshje dëbore në gjysmën lindore...

Horoskopi i ditës, 21 shkurt 2021
Horoskopi 08:03 - 12 Shkurt, 2021

Horoskopi i ditës, 12 shkurt 2021

Dashi 21 Mars – 19 Prill Distanca me Shën Valentinin do të shkurtohet edhe më shumë, një ditë që mund t’i japë shumë surpriza Dashit. Tani...