Connect with Us

All posts tagged "parashikim"

Moti nuk favorizon pushuesit/ Priten reshje në jug të vendit
Sociale 08:05 - 5 Korrik, 2020

Moti nuk favorizon pushuesit/ Priten reshje në jug të vendit

Dita e sotme parashikohet të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira deri të dendura. Reshjet e shiut do të bëhen prezente në orët e paradites, fillimisht...

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 06-12 Korrik 2020
Horoskopi 13:09 - 4 Korrik, 2020

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 06-12 Korrik 2020

Dashi Puna: Nëse keni lindur nën shenjën e Dashit, java sjell për ju angazhime pak a shumë të përgjegjshme, të cilat kryesisht do të lidhen me...

Horoskopi i dashurisë për javën e ardhshme/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë
Horoskopi 11:58 - 4 Korrik, 2020

Horoskopi i dashurisë për javën e ardhshme/ Parashikimi i yjeve për secilën shenjë

Dashi Në jetën tuaj të dashurisë, mund të ketë shqetësime ose frikë për zhvillimin e marrëdhënies tuaj, e cila nuk do të jetë shumë e dobishme...

Horoskopi javor, nga 6 korrik deri në 12 korrik 2020
Horoskopi 11:40 - 4 Korrik, 2020

Horoskopi javor për financat/ Si do të jenë marrëdhëniet tuaja me paratë për ditët në vazhdim

Dashi  Çështjet tuaja financiare këtë javë do të jenë të zhvilluara mirë, veçanërisht nëse ato lidhen me njerëz të lindur nënshenjat e tokës ose me shenja...

Horoskopi javor, 06-12 Korrik/ Çfarë kanë parashikuar yjet për punën
Horoskopi 10:35 - 4 Korrik, 2020

Horoskopi javor, 06-12 Korrik/ Çfarë kanë parashikuar yjet për punën

Dashi Nëse keni lindur nën shenjën e Dashit, java sjell për ju angazhime pak a shumë të përgjegjshme, të cilat kryesisht do të lidhen me shtëpinë...

Horoskopi sipas astrologut italian/ Dashuria dhe puna në fokus
Horoskopi 10:07 - 4 Korrik, 2020

Horoskopi sipas astrologut italian/ Dashuria dhe puna në fokus

Dashi Dita e sotme mund të jetë si e hëna, pasi do të hasni shumë vështirësi. Këshilla është që të mosi i trazoni shumë ujërat këtë...

Sociale 08:03 - 4 Korrik, 2020

Surprizat e motit/ Dita nis me diell, por në mesditë priten rrebeshe shiu

Dita e shtunë nis me përkeqësim gradual të situatës së parashikuar meteorologjike. Moti pritet të nis me kthjellime por gradualisht shtim vranësirash mesatare deri të dendura,...

Horoskopi sipas astrologut Branko/ Parashikimi për secilën shenjë për ditën e sotme
Horoskopi 10:06 - 3 Korrik, 2020

Horoskopi sipas astrologut Branko/ Parashikimi për secilën shenjë për ditën e sotme

Dashi Siç tregon dhe horoskopi i Branko, sot do të duhet të tregoni kujdesin maksimal në dashuri, nëse nuk doni të përballeni me konflikte dhe mosmarrëveshje...

Horoskopi i fundjavës/ Astrologu jep këshilla: Këto shenja duhet të kenë kujdes
Horoskopi 09:53 - 3 Korrik, 2020

Horoskopi i fundjavës/ Astrologu jep këshilla: Këto shenja duhet të kenë kujdes

Dashi Ditën e sotme  astrologu ju këshillon të flisni qartë nëse duhet të sqaroni diçka me një person. Ju po përjetoni një fazë të një lufte...

Horoskopi sipas astrologut të famshëm/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju ditën e sotme
Horoskopi 10:00 - 2 Korrik, 2020

Horoskopi sipas astrologut të famshëm/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju ditën e sotme

Dashi Siç parashikon horoskopi sot, do të keni shumë më shumë energji. Kini kujdes, mos transmetoni shqetësimet tuaja në marrëdhënie, sepse natyra juaj e fortë dhe...

Sociale 08:07 - 2 Korrik, 2020

Diell dhe temperatura të larta/ Vendi “pushtohet” nga i nxehti

Ditën e sotme do të mbizotërojë mot i kthjellët. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, vranësirat do të jenë të pakta kalimtare në orët e mesditës të cilat...

Horoskopi i fundjavës/ Astrologu jep këshilla: Këto shenja duhet të kenë kujdes
Horoskopi 10:12 - 1 Korrik, 2020

Dashuria në fokus/ Horoskopi sipas astrologut të famshëm Paolo Fox për ditën e parë të muajit

Dashi Dita e parë e korrikut sjell shumë trazira të brendshme por edhe një dëshirë të madhe për të filluar ditën me energji. Motivimi ju shtyn...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë kanë parashikuar yjet në ditën e fundit të muajit
Horoskopi 10:33 - 30 Qershor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë kanë parashikuar yjet në ditën e fundit të muajit

Dashi Dita e sotme ju sheh pak të lodhur , por nga ana tjetër ka kaluar shumë kohë pasi keni plot gjëra për të bërë dhe...

Aleksandër Çipa bën parashikimin e papritur/ “Në fund të vjeshtës do kemi zgjedhje të parakohshme”
Politikë 23:13 - 29 Qershor, 2020

Aleksandër Çipa bën parashikimin e papritur/ “Në fund të vjeshtës do kemi zgjedhje të parakohshme”

Kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë, Aleksandër Çipa, ka habitur mbrëmjen e sotme më një parashikim, teksa po fliste për marrëveshjen e Reformës Zgjedhore. Çipa tha...

Shëndeti, dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi mujor, Korrik 2020
Horoskopi 14:27 - 29 Qershor, 2020

Shëndeti, dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi mujor, Korrik 2020

Dashi Shëndeti : Do të gjeni një forcë të jashtëzakonshme fizike në muajin Korrik. Por kudjes pasi nëse shpërdoroni këtë energji para kohe do ta gjeni...

Horoskopi i muajit Korrik/ Zbuloni parashikimin e yjeve për punën
Horoskopi 10:52 - 29 Qershor, 2020

Horoskopi i muajit Korrik/ Zbuloni parashikimin e yjeve për punën

Dashi Kini kujdes në bisedat me njerëzit e lindur nën shenjën e Demit, Virgjëreshës ose Bricjapit. Mos nxitoni të shpërndani me naivitet informacione personale ose konfidenciale....

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për ju
Horoskopi 10:11 - 29 Qershor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë ky fillim jave për ju

Dashi Marsi në shenjë jep energji ndërsa Jupiteri dhe Saturni në aspektin e kundërt tregojnë se ju po luftoni si profesionalisht ashtu edhe në mënyrë sentimentale....

Panariti paralajmëron “cunam infektiv” të papritur/ Numri i shtretërve reanimatorë të shkojë 2000 para vjeshtës
Politikë 10:44 - 28 Qershor, 2020

Panariti paralajmëron “cunam infektiv” të papritur/ Numri i shtretërve reanimatorë të shkojë 2000 para vjeshtës

Ish ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka reaguar lidhur me situatën e krijuar nga Covid-19 në vend. Duke bërë një parelalizëm me historinë e gripit spanjoll...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për ju
Horoskopi 10:00 - 28 Qershor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për ju

Dashi Dita e sotme do të jetë shumë e veçantë dhe duhet të veprohet me kujdes sepse mund të ketë tensione. Ndoshta dikush ju akuzon për...

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor 29 Qershor deri më 5 Korrik
Horoskopi 13:32 - 27 Qershor, 2020

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor 29 Qershor deri më 5 Korrik

Dashi Puna: Kjo javë do të jetë e favorshme për çdo ndryshim në lidhje me shtëpinë ku jetoni, me pronën që dëshironi të blini. Ju mund...

Takime, ndarje dhe njohje të reja/ Horoskopi javor për dashurinë
Horoskopi 12:42 - 27 Qershor, 2020

Takime, ndarje dhe njohje të reja/ Horoskopi javor për dashurinë

Dashi Nëse keni lindur nën shenjën e Dashi, ju keni një javë përpara vetes në të cilën ndjeshmëria dhe emocionaliteti juaj do të përcaktojnë vendimet dhe...

Horoskopi javor 29 Qershor deri më 5 Korrik/ Si do të jenë financat tuaja
Horoskopi 12:00 - 27 Qershor, 2020

Horoskopi javor 29 Qershor deri më 5 Korrik/ Si do të jenë financat tuaja

Dashi Gjatë kësaj jave, shmangni besimin e gjërave që lidhen me paratë, si dhe veprimet dhe vendimet impulsive në lidhje me këtë. Ju mund të merrni...

Të dashuruarit duhet të ndjekin këshillat/ Horoskopi për ditën e sotme sipas Paolo Fox
Horoskopi 10:41 - 27 Qershor, 2020

Të dashuruarit duhet të ndjekin këshillat/ Horoskopi për ditën e sotme sipas Paolo Fox

Dashi Dita e sotme është e rëndësishme për ju , ndërsa nesër do të keni Hënën e kundërt e cila mund të shkaktojë një lodhje fizike...