Connect with Us

All posts tagged "paralajmerim"

Life Style 14:40 - 6 Mars, 2019

Alarmi/Këto produkte kozmetike shkaktojnë kancer

Agjencia lëshoi një paralajmërim mbi sigurinë për produktet si “Eye Shadows”, “Compact Powder” si dhe paleta për konturimin e fytyrës. Të tre këto lloje produktesh rezultuan...

Paloka qellon me boje drejt Rames
Aktualitet 18:11 - 16 Shkurt, 2019

Paloka paralajmëron Ramën/ Ky është vetëm fillimi

Nënkryetari i Parlamentit, Edi Paloka në një postim në rrjetet sociale ka reaguar për protestën e opozitës të zhvilluar ditën e sotme në bulevardin “Dëshmorët e...

proesta e opozites
Aktualitet 17:59 - 16 Shkurt, 2019

Protesta e 21 Shkurtit/ Analisti paralajmëron dështimin e radhës të opozitës

Analisti, Andi Bushati, i qenë prezent në rubrikën “Kjo Javë”, në TV News 24, ka folur rreth vendimit të opozitës për të protestuar me datë 21...

kryetarja e lsi monika kryemadhi
Aktualitet 18:46 - 15 Shkurt, 2019

Paralajmërimi i Kryemadhit/ Nesër e gjithë Tirana do të jetë në protestë

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi po zhvillon një takim me strukturat e kësaj partie në qytetin e Tiranës. Sipas saj frika e protestës së nesërme ka...

Aktualitet 16:36 - 15 Shkurt, 2019

Paralajmërimi i Bashës/ Nesër Rama do t’i bashkohet Gruevskit

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me studentët tek Fakulteti i Inxhinierisë dhe Arkitekturës. Basha tha se kryeministri Edi Rama dridhet nga studentët....

kryetaret e opozites, monika kryemadhi dhe lulzim basha
Aktualitet 17:45 - 14 Shkurt, 2019

Protesta/ Ambasada britanike paralajmëron opozitën

Protesta e 16 Shkurtit ka fituar jo vetëm vëmendjen kombëtare por edhe atë të ndërkombëtarëve. Ditën e sotme me anë të një postimi në rrjetet sociale...

Nenkryetari i PD, Edi Paloka
Aktualitet 12:31 - 14 Shkurt, 2019

“S’keni parë asgjë akoma”/ Paloka bën paralajmërimin e fortë

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka thënë sot se kryeministri Edi Rama nuk ka parë asgjë akoma. Këto deklarata deputeti i PD-së i bëri, pasi...

bushati shkund opoziten
Aktualitet 17:16 - 13 Shkurt, 2019

Dhunë në protestë/ Paralajmëron Andi Bushati

Analisti Andi Bushati ka thënë sot se protesta e 16 Shkurtit do të jetë e dhunshme, pak a shumë e njëjtë me atë të 21 Janarit...

Aktualitet 15:48 - 12 Shkurt, 2019

Protesta e 16 shkurtit/ Opozita përplaset me policinë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka reaguar pas njoftimit të policisë se në protestën, që organizohet nga opozita me 16 shkurt, mund të...

ambasadori i be ne shqiperi, luigi soreca
Aktualitet 17:18 - 11 Shkurt, 2019

Zgjedhja e anëtarëve të Kushtetueses/ Paralajmërimi i fortë i Soreca-s

Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri Luigi Soreca ka thënë se pas fillimi të vlerësimit dhe renditjes së kandidatëve për Gjykatën Kushtetuese, e  rëndësishme është që...