Connect with Us

All posts tagged "paralajmerim"

Aktualitet 11:40 - 1 Maj, 2019

“Do mbusheni me para”/Meri bën paralajmërimin për këtë shenjë horoskopi

Astrologia e njohur, Meri Shehu ka lajme të mira për shenjat e horoskopit. Disa prej tyre duket se do i ecë fati në çështjet ekonomike e...

Aktualitet 10:53 - 1 Maj, 2019

Facebook bën ndryshimin drastik/Ja çfarë paralajmëron Mark Zuckerberg

Rrjeti social më i madh në botë Facebook, do pësojë disa ndryshime të mëdha dhe Mark Zuckerberg i paralajmëroi të gjithë gjatë Konferencës dyditore “Facebook F8”...

pas arrestimit te balilit, ilir meta shfaqet i me sy te nxire
Aktualitet 21:00 - 30 Prill, 2019

Paralajmëron Presidenti/ Kriza politike drejt përshkallëzimit

Kriza politike në vend dhe një përzhkallzim i mundshëm i saj ka qenë një nga pyetjet që është përballur presidenti i Republikës Ilir Meta gjatë një...

Aktualitet 18:10 - 29 Prill, 2019

Parashikimi i Ndokës/ “Basha dhe Rama në prag të humnerës”

Aleati i Lulzim Bashës, Nard Ndoka, foli rreth krizës politike ne vend. Kreu i PDK-së nga studio e lajmeve në Fax News, deklaroi se si Basha...

paloka: rama nje burracak
Aktualitet 17:37 - 14 Prill, 2019

Paloka paralajmëron Ramën/ “Në protestën e radhës do të shkosh prapa diellit!”

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka folur rreth protestës së djeshme të zhvilluar nga opozita në kryeqytet . Sipas Palokës, protesta ishte më madhështorja që është...

Aktualitet 19:41 - 23 Mars, 2019

“Do të përcëlloheni brenda”/ Çollaku paralajmëron Ramën

Deklaratat e kryeministri Edi Rama ditën e sotme për të shkuar pa opozitën në zgjedhjet lokale u komentuan nga anëtari i këshillit bashkiak të Tiranës Kreshnik...

se shpejtin qeveri teknike
Aktualitet 17:34 - 21 Mars, 2019

Paralajmëron Spartak Ngjela/ Së shpejti qeveri teknike

Avokat Spartak Ngjela, ka komentuar situatën aktuale politike në vend. Sipas Ngjelës, politika ndërkombëtare ka futur në Parlament zëvendësuesit. Më tej avokati u shpreh se pritet...

Aktualitet 17:05 - 18 Mars, 2019

Noka sulmon OSBE-në/ Paralajmëron përshkallëzim të protestave

Ish deputeti demokrat, Flamur Noka i cili në protestën e fundit të opozitës mori rolin e liderit ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të OSBE-së në Shqipëri....

Aktualitet 17:17 - 16 Mars, 2019

Basha paralajmëron Ramën/ “Dita kur do të shkoni para drejtësisë po afron”

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një postim në rrjetet sociale ka bërë publike disa foto nga protesta e ditës së sotme. Basha shkruan se...

kryemadhi, edi rama eshte rrezuar
Aktualitet 15:59 - 16 Mars, 2019

Kryemadhi kërcënon Ramën/ “Loja sapo ka filluar”

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në një deklaratë për mediat foli rreth protestës së ditës së sotme të zhvilluar nga opozita. Sipas Kryemadhit, protesta e sotme...