Connect with Us

All posts tagged "paralajmerim"

Aktualitet 16:48 - 16 Qershor, 2019

“Na e shpife”/ Enca acarohet me fansen, jep paralajmërimin

Ajo është padyshim një nga personazhet më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Këngëtarja Enca  është përfolur shumë  për  jetën e saj private por...

Aktualitet 11:10 - 11 Qershor, 2019

Një surprizë tjetër? Luana Vjollca nuk ndalet, “paralajmëron” fansat

Ditën e djeshme Luana Vjollca ka publikuar këngën e saj më të re  “Moj bjondinë me sytë e zi”, në bashkëpunim me grupin ikonë të muzikës...

Aktualitet 17:54 - 29 Maj, 2019

Basha paralajmëron Ramën/ “Lehjet për krim zgjedhor janë grahmat e fundit të regjimit”

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, nga qyteti i Fierit, ku po zhvillon një takim me qytetarët, e paralajmëroi kryeministrin Edi Rama se asgjë nuk do ta...

Aktualitet 13:10 - 25 Maj, 2019

Paralajmërojnë ekspertët/Mos përdorni fisha publike për karikim, ja çfarë i ndodh telefonit tuaj

“Të përdorësh një fishë publike karikimi është njëlloj si të gjesh një furçë dhëmbësh në mes të rrugës dhe ta fusësh në gojë”. Kështu është shprehur...

Aktualitet 13:10 - 14 Maj, 2019

“Jeni të rrezikuar nga hakerat”/Whatsapp bën paralajmërimin e rrezikshëm për përdoruesit

Kompania gjigante “WhatsApp” i ka njoftuar të gjithë përdoruesit se mund të jenë të rrezikuar nga hakerat. Sipas tyre 1.5 miliardë përdorues duhet të përditësojnë menjëherë...

Aktualitet 17:08 - 13 Maj, 2019

Bomba molotov në protestë/ Ministria e Brendshme paralajmëron Opozitën

Sot pritet të mbahet protesta e opozitës, ndërkohë që Ministria e Brendshme ka paralajmëruar organiziatorët për distancim nga aktet kriminale. Një një deklaratë për mediat Zv....

kercenohet pedagogia Iliriana Kuçana
Aktualitet 22:45 - 11 Maj, 2019

Paralajmërimi i Ramës: Dhunuesit do ndëshkohen

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar sërish në rrjetet sociale për protestën e opozitës. Rama përshëndet profesionalizimin e uniformave blu, ndërsa shkruan se dhunuesit do të ndëshkohen....

Aktualitet 18:39 - 2 Maj, 2019

Paloka bën paralajmërimin e frikshëm/ “Bllokimi i rrugëve është vetëm një sinjal”

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, gjatë fjalës së tij, nga rrethrrotullimi i Plepave, ku po proteston, paralajmëroi kryeministrin Edi Rama se ky është vetëm një sinjal....

Kryesore Show Biz 16:24 - 1 Maj, 2019

Tayna paralajmëron fansat/ Ky vit do të jetë edhe më i keq

Tayna është një nga reperet e reja në estradën e muzikës shqiptare e cila ka korrur shumë sukses. Këngëtarja është shumë  aktive në rrjetet sociale si...

Uncategorized 15:55 - 1 Maj, 2019

NASA bën paralajmërimin e frikshëm/ Planeti mund të goditet nga meteorët

Jim Bridenstine ka paralajmëruar se këtë javë planeti ynë do të kërcënohet nga meteorët. Administratori i NASA-s shprehet se: “Kjo nuk ka të bëjë me Hollyëood,...