Connect with Us

All posts tagged "paralajmerim"

Politikë 11:21 - 22 Shkurt, 2021

“Mbajeni mend”/ Paralajmërimi i fortë i Ralf Gjonit: Do të ketë vrasje mafioze politike!

Deputeti Ralf Gjoni ka folur me tone të ashpra sot mga Kuvendi teksa e cilësoi si fabul, apo përrallë integrimin e vendit drejt BE-së. Gjatë fjalës...

Spartak Ngjela tjetër paralajmërim/ Ka lëvizje të mëdha, asnjë politikan…
Politikë 22:47 - 17 Shkurt, 2021

Spartak Ngjela tjetër paralajmërim/ Ka lëvizje të mëdha, asnjë politikan…

Avokati Spartak Ngjela ka bërë një tjetër paralajmërim, teksa bëri një paralelizëm të situatës politike në Kosovë dhe në Shqipëri. Ngjela tha se asnjë politikan nuk...

Paralajmërimi i fortë i Klodiana Lalës/ Priten arrestime të tjera në ditët në vijim
Aktualitet 20:25 - 11 Shkurt, 2021

Paralajmërimi i fortë i Klodiana Lalës/ Priten arrestime të tjera në ditët në vijim

Super-operacioni i SPAK i nisur mëngjesin e sotëm në Gjykatën e Krujës duket se do të nxjerrë në dritë shumë afera të mëdha korruptive, si dhe...

Rama sulmon Metën: Nuk duhet të presim të vdesin të moshuarit dhe pastaj t’i dekorojmë në Presidencë
Aktualitet 16:30 - 10 Shkurt, 2021

Masat e reja kufizuese/ Rama kujton sërish: Zbatoni masat, duke nisur nga partitë e deri tek çdo individ

Kryeministri Edi Rama ka kujtuar sërish kufizimet e vendosura sot pas mbledhjes së Komitetit Teknik të Ekspertëve për pandeminë e COVID-19 në vend. Rama kërkon zbatimin...

Ish konkurrenti paralajmëron Olsa Muhametin/ “Sot do të dalin shumë gjëra”
Showbizz 16:18 - 5 Shkurt, 2021

Ish konkurrenti paralajmëron Olsa Muhametin/ “Sot do të dalin shumë gjëra”

Ish konkurrenti i Përputhen, Erjon Geca ka bërë jë deklaratë shumë të fortë në lidhje me situatat e fundit që po ndodhin jashtë dhe brenda emisionit....

Artan Hoxha hedh dritë për korrupsionin në drejtësi/ Gjyqtarët marrin 500 mijë euro për lirimine  të dënuarëve
Politikë 08:13 - 30 Janar, 2021

“O Bos, bëj kujdes, duan me ta fut”/ Artan Hoxha paralajmëron Bashën

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar kreun e PD, Lulzim Basha teksa ka publikuar një foto të hershme të tijën, ku shfaqet me nje top në dorë....

Paralajmërimi i sinoptikanëve për përmbytje/ Bashkia e Vlorës thirrje qytetarëve
Kronika 20:53 - 24 Janar, 2021

Paralajmërimi i sinoptikanëve për përmbytje/ Bashkia e Vlorës thirrje qytetarëve

Gjatë javës së ardhshme sinoptikanët kanë parashikuar reshje të dendura shiu dhe bore, që mund të pasohen nga përmbytje në disa zona. Duke marrë shkas nga...

Pas pubikimit të videove, Shqipja paralajmëron konkurrentët: Kujdes se kam gati “bombën”
Showbizz 12:20 - 22 Janar, 2021

Pas pubikimit të videove, Shqipja paralajmëron konkurrentët: Kujdes se kam gati “bombën”

Ish konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj, ka publikuar disa video voice në Instastory ku zbulon se çfarë i ka thënë Andi pas largimit të saj si...

Drejtoria detare paralajmëron përkeqësim të motit/ Të merren masat e nevojshme
Aktualitet 10:31 - 21 Janar, 2021

Drejtoria detare paralajmëron përkeqësim të motit/ Të merren masat e nevojshme

Drejtoria e Përgjithshme detare ka paralajmëruar përkeqësim të motit nga sot deri në mesnatën e 23 Janarit. Në njoftim theksohet se bregdeti do të përfshihet nga...

Rama bën bilancin e vitit/ Paralajmërimi i fortë për të shakrkuarit nga vettingu
Politikë 10:23 - 29 Dhjetor, 2020

Rama bën bilancin e vitit për Reformën në Drejtësi/ Paralajmërimi i fortë për të shkarkuarit nga vettingu

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot konferencën e fundvitit me gazetarët. Kryeministri ka bërë një përmbledhje teksa ka folur për Reformën në Drejtësi. Sipas tij, edhe...

Habit Alfred Cako/ Kryeministri jonë nuk është Edi Rama, por një klon
Aktualitet 19:39 - 27 Dhjetor, 2020

Alfred Cako bën paralajmërimin e frikshëm/ Në shkurt do dalë një virus i ri, më i rrezikshëm se Covid-19

Konspiracionisti Alfred Cako, ka habitur mbrëmjen e sotme me një deklaratë të fortë lidhur me situatën shëndetësore në vend. Cako paralajmëroi se në muajt shkurt dhe...

Autoritetet amerikane zbërthejnë mesazhin/ Si u paralajmërua shpërthimi në qendër të Neshvillit
Bota 21:00 - 25 Dhjetor, 2020

Autoritetet amerikane zbërthejnë mesazhin/ Si u paralajmërua shpërthimi në qendër të Neshvillit

Policia e ka cilësuar si “akt të qëllimtë” shpërthimin në një automjet në mëngjesin e Krishtlindjes në qendër të Neshvillit. Sipas zjarrfikësve, tre vetë u dërguan...

Kosova & Rajoni 12:39 - 23 Dhjetor, 2020

Paralajmërimi i zv.kryeministrit/ Nisin arrestimet e zyrtarëve të lartë në Malin e Zi

Zëvëndëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq ka parlajmëruar ditën e djeshme se lufta kundër korrupsionit ka filluar dhe drejtësia do të trokasë në derën e...

Blog 08:32 - 17 Dhjetor, 2020

Covid-19 tregon se bota ka nevojë për një sistem më të mirë të paralajmërimit të hershëm

Nga Jonathan Gornall “Arab News” Do të duhet të kalojnë edhe shumë muaj, para se të shohim fundin e pandemisë së koronavirusit. Por ndërsa vaksinat e...

Çuni i Fahriut paralajmëron Ramën/ S’po durojmë më, jemi si arinjtë në gjumë që po u zgjuam të ruhesh
Politikë 15:17 - 12 Dhjetor, 2020

Çuni i Fahriut paralajmëron Ramën/ S’po durojmë më, jemi si arinjtë në gjumë që po u zgjuam të ruhesh

Ish deputeti demokrat, ccuni i Fahriut, Klevis Balliu i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama të largohet sa më shpejt. Balliu e  ka paralajmëruar Ramë  se nëse...

Sociale 10:12 - 9 Dhjetor, 2020

Reshje të dendura shiu në vend/ ARRSH paralajmëron shoferët: Ulni shpejtësinë!

Moti i keq dhe reshjet e dendura të shiut kanë përfshirë gjithë vendin që prej mbrëmjes së djeshme. Autoriteti Rrugor Shqiptar i ka bërë apel qytetarëve...

Blog 09:18 - 7 Dhjetor, 2020

Pearl Harbor: A u paralajmërua presidenti i SHBA-së Frenklin Ruzvelt për sulmin e japonezëve?

Sulmi japonez mbi bazën ushtarake amerikane në Pearl Harbor, përfaqëson një nga momentet më të rëndësishme të Luftës së Dytë Botërore, duke e nxitur përfundimisht SHBA-në...

“Ka vajza materialiste, kanë ardhur për famë”/ “Princi” Saimir bën paralajmërimin: Nuk e kanë të gjatë
Showbizz 09:59 - 6 Dhjetor, 2020

“Ka vajza materialiste, kanë ardhur për famë”/ “Princi” Saimir bën paralajmërimin: Nuk e kanë të gjatë

Tashmë Love Story me princin Saimir është kthyer në një nga showt më të ndjekur. Një grup vajzash që janë në konkurrencë për të fituar zemrën...

Sociale 09:35 - 3 Dhjetor, 2020

Shkencëtarët gjermanë zbulojnë shenjën paralajmëruese të formës më të rëndë të COVID-19

Studiuesit kanë identifikuar qeliza të pazhvilluara të gjakut që mund të sinjalizojnë ndërlikimet e koagulimit tek të infektuarit me COVID-19. Rastet për të qenë potencialisht të...

Dorëheqja e parlajmëruar nga CNA.al/ Flet Sandër Lleshaj: Plani im është që…
Politikë 21:49 - 30 Nentor, 2020

Dorëheqja e paralajmëruar nga CNA.al/ Flet Sandër Lleshaj: Plani im është që…

Dy muaj më parë CNA.al zbuloi se ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, është duke u larguar nga detyra e tij. Ministri i  përfshirë në shumë skandale...

Bota 11:28 - 21 Nentor, 2020

OKB paralajmëron: Jemeni mund të përballet me krizën më të rëndë të urisë

Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Antonio Guterres ka paralajmëruar se Jemeni i shkatërruar nga lufta, është “në rrezik të pashmangshëm të përballjes me urinë...

Paralajmëron OBSH: Vala e dytë e Covid do të luftohet pa vaksinë, nuk do të mbërrijë dot në kohë
Shëndeti 08:13 - 19 Nentor, 2020

Paralajmëron OBSH/ Vala e dytë e Covid do të luftohet pa vaksinë, nuk do të mbërrijë dot në kohë

Shefi i urgjencave të Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Michael Ryan ka deklaruar se vaksina anti Covid nuk do të mbërrijë në kohë për të luftuar...

“Të dëgjojmë SHBA dhe të refuzojmë Ramën!”/ Vasili thirrje shqiptarëve
Politikë 14:28 - 18 Nentor, 2020

Paralajmërimi i fortë i Vasilit/ Do t’u priten duart kujtdo që guxon të manipulojë me Gjendjen Civile

Ish-deputeti i LSI-së Petrit Vasili ka reaguar ashpër ndaj të gjitha tentativave që thotë se po bëhen lidhur me manipulimin e zgjedhjeve të 25 prillit. Vasili...