Connect with Us

All posts tagged "parajse"

“African Beach” vjen edhe në Ksamil/ Aty ku do të perjetoni magjinë e verës!
Sociale 20:10 - 9 Gusht, 2020

“African Beach” vjen edhe në Ksamil/ Aty ku do të përjetoni magjinë e verës!

“African Beach” në Sarandë ka bërë namin këtë sezon veror duke pritur një numër të madh pushuesish. Tashmë, ambientet e bukura dhe tepër relaksuese të “African...

Life Style 09:17 - 24 Korrik, 2020

“Parajsa” e ditëve të nxehta/ Shijoni përrallën e verës në African Beach

Jeni duke menduar vendin ideal për të kaluar pushimet e kësaj vere? “African Beach” në Sarandë është zgjidhja që ju kërkoni! Një ndër plazhet më të...

Aktualitet 13:25 - 13 Maj, 2019

Parajsa e Instagramit/Parisi bie nga “froni”, ja kush është qyteti ku bëhen më shumë foto

Qyteti i Parisit njihet për vëndet e tij romantike dhe kullën Eiffel ku shumë turistë mezi presin të shkrepin një foto. Por kjo “parajsë” e Instagramit...

Kuriozitete 13:53 - 4 Prill, 2019

Prekëse/Vogëlushja i ‘dërgon’ letër mamasë në parajsë, por ja çfarë i ndodhi

Për Ella Lennon, nga Kilmarnock ishte hera e parë që e kalonte Ditën e Nënave vetëm pasi e ëma kishte ndërruar jetë si pasojë e kancerit....

Kryesore Show Biz 11:06 - 1 Mars, 2019

Mëngjesi në parajsë, Luana kalon natën mbi ujë dhe shfaqet vetëm në peshqir

Luana Vjollca  po përjeton parajsën dhe nuk ka ndërmend të kthehet nga Maldivet. Ajo ka ndarë një video me ndjekësit e saj, ku shihet një pamje e...

Aktualitet 11:05 - 30 Nentor, 2018

‘Letër për babain në parajsë’, 7-vjeçari do t’ju rrënqethë zemrat

Babai i tij u nda nga jeta 4 vite më parë dhe këtë vit, 7-vjeçari Jase i shkroi të atit një letër për ditëlindje, duke i...

Aktualitet 23:50 - 26 Nentor, 2018

Lori Hoxha tregon çfarë është parajsa për të dhe jemi të gjithë në një mendje

Ndërsa prej pak kohësh tregoi se është zhvendosur në Londër për të vijuar studimet, Lori Hoxha ka treguar se festat e fundvitit do t’i kalojë këtu....

Kryesore Show Biz 11:53 - 20 Tetor, 2018

“Parajsa” në shtëpi! Adelina Tahiri tregon garderobën luksoze dhe mbetëm pa fjalë

Adelina Tahiri është padyshim një vajzë me shumë fat! Dhe nuk po flasim vetëm për faktin se ajo ka gjetur dashurinë e jetës dhe është bekuar...

Aktualitet 13:20 - 4 Gusht, 2017

Mediat franceze “çmenden” pas Shqipërisë/Shkoni për të shijuar qoshet e parajsës

Mediat franceze kanë “zbuluar” këtë vit Shqipërinë dhe nuk ndalojnë së shkruari për vendin e shqiponjave, bukuritë, diversitetin e jashtëzakonshëm, trashëgiminë historike. Portali ‘Open Minded’ ka...

Fashion 21:30 - 24 Janar, 2017

Parajsa e modës ka vetëm një emër

Keni dëgjuar për “Boyfriend jeans”? Nëse jo do të thoni çfarë janë këto, xhinset e të dashurit !! Si mund të më rrinë mua mirë një...

Kuriozitete 09:32 - 6 Prill, 2015

Arrestohet çifti që shiste bileta për në parajsë

Tito dhe Amanda Watts u arrestuan disa ditë më parë pasi i kishin shitur “bileta të arta për në parajsë” qindra njerëzve. Çifti, i cili i shiti...