Connect with Us

All posts tagged "papune"

Denoncim 21:40 - 24 Janar, 2020

“Stop” denoncon: Psikologia me 5 gjuhë të huaja pa punë, punonjësja jashtë profilit

I jemi drejtuar qytetit të Ballshit, sepse na ka ardhur një denoncim nga Dionisa Rapushaj. Ajo tregon, se ka përfunduar studimet për Psikologji, si dhe Master...

Aktualitet 22:34 - 22 Mars, 2018

Vettingu për politikanët i domosdoshëm/ Një ish kryeministër i papunë vazhdon të blejë prona

Procesi i vetingut për klasën politike është domosdoshmëri, pasi korrupsioni i strukturës shtetërore dhe sistemit të drejtësisë është rrjedhim i korrupsionit politik. Pa bërë vetingun e...