Connect with Us

All posts tagged "paolo"

Aktualitet 10:10 - 8 Korrik, 2019

Horoskopi ditor 8 korrik 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj dite për 12 shenjat e zodiakut sipas Paolo Fox

Dashi Parashikohet një ditë disi e mbytur për ju, ku pozitiviteti dhe negativiteti do të jenë në luftë me njëra tjetrën.  Përpiquni të gjykoni me mendje...

Aktualitet 09:54 - 6 Korrik, 2019

Horoskopi 6 korrik 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni surprizat e kësaj dite sipas Paolo Fox

DASHI Nëse në periudhën e fundit ju jeni grindur me partnerin për shkak të xhelozisë, ndoshta duhet të përfitoni nga ditët e së shtunës dhe të...

horoskop- shenjat me spontane
Aktualitet 08:35 - 30 Qershor, 2019

Horoskopi 30 qershor 2019/ Zbuloni si do të jetë puna dhe dashuria sipas shenjës së zodiakut

Dashi Dashuria: Disa lajme të mira në dashuri për Dashët, të cilat mund ti japin harmoni kësaj periudhe monotone. Gjithashtu ju do të përjetoni emocione të...

Aktualitet 10:25 - 29 Qershor, 2019

Horoskopi ditor/ Dashuria dhe financat, Paolo Fox tregon si do të jetë kjo ditë për ju

Dashi Parashikohet një ditë mjaft interesante dhe pozitive për të lindurit e kësaj shenje. Këshillohet që të mos i lini mundësitë që t’iu ikin nga duart,...

Aktualitet 10:53 - 28 Qershor, 2019

Horoskopi ditor/ Paolo Fox tregon se çfarë do të ndodhë sot me 12 shenjat e zodiakut

Dashi – Gëzoni ditën e sotme. Merrni kontrollin e situatës dhe shfrytëzoni gjithçka që vjen në rrugën tuaj duke e kthyer në buzëqeshje për veten. Ka...

Aktualitet 10:19 - 25 Qershor, 2019

Horoskopi ditor sipas Paolo Fox/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot me 12 shenjat e zodiakut

Dashi Kjo e martë ju ofron mundësi të shumta në dashuri. Nëse jeni vetëm shihni përreth, pasi takimet janë mjaft të favorshme. Megjithatë do të keni...

Aktualitet 10:10 - 22 Qershor, 2019

Horoskopi ditor/ Financat dhe dashuria, zbuloni çfarë do të ndodhë sot sipas Paolo Fox

Dashi Përfitoni nga kjo fundjavë për tu relaksuar! Keni nevojë pas stresit dhe tensioneve të ditëve të kaluara. Në raport me periudhën e lënë pas, situata...

Aktualitet 10:10 - 21 Qershor, 2019

Horoskopi ditor/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju sipas Paolo Fox

Dashi Ju pret një ditë e komplikuar dhe e mbushur me polemika. Bëni kujdes në dashuri, veçanërisht nëse jeni të përfshirë në dy histori njëkohësisht, pasi...

Aktualitet 18:15 - 20 Qershor, 2019

Arrestimi i Spahisë/ Ish Ambasadori italian: Heshtja e ndërkombëtarëve është shqetësuese

Ish ambasadori i Italisë në Shqipëri gjatë periudhës 1993-1997, Paolo Foresti, ka reaguar në lidhje me shoqërimin e ish deputetit demokrat Bardh Spahia, mbrëmjen e djeshme....

Aktualitet 13:25 - 18 Qershor, 2019

Horoskopi ditor/ Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë sot me shenjat e zodiakut

Dashi Ka disa probleme si në dashuri edhe në punë, si dhe një sërë situatash të cilat kërkojnë zgjidhje të menjëhershme. Mundohuni që të bëni një...

Aktualitet 10:39 - 4 Qershor, 2019

Horoskopi ditor 4 qershor 2019/Paolo Fox tregon se çfarë do ndodhë me 12 shenjat e zodiakut

Dashi Këshilla për të lindurit e kësaj shenje është që të marrin më shumë kohë për vete. Bëhet fjalë për një fazë kontradiktore. Duhet të tregoheni...

Aktualitet 12:04 - 25 Maj, 2019

Si do të jetë kjo ditë për ju? Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e zodiakut

Dashi Do të keni një dëshirë të madhe për ndryshim, sidomos nëse nuk jeni të kënaqur në dashuri. Nga ana tjetër mund të mërziteni shumë shpejtë,...

Aktualitet 10:10 - 19 Maj, 2019

Horoskopi javor, nga 20 maj deri në 26 maj 2019/Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me ju këtë javë

Dashi: Marsi do të ndikojë më së shumti në jetën tuaj intime. Të lindurit në shenjën e Dashit janë zakonisht të rezervuar, por në ditët në...

Aktualitet 12:18 - 17 Maj, 2019

Horoskopi ditor/Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me shenjat ditën e sotme

Dashi Gjatë kësaj të premteje do të keni mundësi që ta jetoni me më shumë intensitet raportin në çift. Edhe lidhur me punën mund të ketë...

Aktualitet 10:10 - 13 Maj, 2019

Horoskopi javor/Paolo Fox tregon si do të jetë kjo javë për shenjat e zodiakut

Dashi: Venusi, i cili do të jetë në shenjën tuaj deri të mërkurën, do t’ju dhurojë rrezet e tij të fundit të pozitivitetit. Shfrytëzojini ato që...

tre histori dashurie
Aktualitet 14:12 - 4 Maj, 2019

Horoskopi i dashurisë/Paolo Fox tregon si do jetë ky muaj për shenjat e zodiakut

Dashi: Dashuria është sërish protagoniste në jetën tuaj. Marrëdhëniet që kanë lindur në fund të prillit janë shumë të rëndësishme. Të gjithë planetët do të jenë...

Aktualitet 11:25 - 1 Maj, 2019

Horoskopi mujor Maj 2019/Paolo Fox zbulon si do jetë ky muaj për 12 shenjat e zodiakut

DASHI: Saturni s’duhet ta bllokojë kurrsesi zhvillimin tuaj. Në këtë periudhë do të vini re një ndryshim të madh krahasuar me vitin e kaluar. Shumë nga...

Aktualitet 15:12 - 15 Prill, 2019

Horoskopi javor nga Paolo Fox/Si do të jetë kjo javë për 12 shenjat e zodiakut

DASHI Këto ditë ju doni të përjetoni emocione të bukura. Jeni ndër shenjat e preferuara në horoskopin javor dhe në klasifikimin e shenjave të Paolo Fox....

Aktualitet 13:49 - 8 Prill, 2019

Horoskopi javor sipas Paolo Fox/Çfarë do të ndodhë me shenjat këtë javë?

Dashi: Mos u bëni të paduruar, nëse dëshirat apo objektivat tuaja po vonojnë të realizohen. Mos hiqni dorë nga asgjë, sepse është vetëm çështje kohe përpara...

Aktualitet 12:02 - 4 Mars, 2019

Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e horoskopit gjatë muajit mars

Dashi: Të lindurit në shenjën e Dashit janë ende në një fazë eksperimentale, por krahasuar me vitin e kaluar, gjërat që do të bëni, nuk do...

Aktualitet 11:53 - 25 Shkurt, 2019

HOROSKOPI javor (25 shkurt-3 mars)/ Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë gjatë kësaj jave!

DASHI Ka ditë kur lodhja ndihet më shumë, por horoskopi i javës është pozitiv dhe nga e hëna 25 shkurt mund të mbështeteni në një energji...

Aktualitet 12:03 - 18 Shkurt, 2019

Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e horoskopit gjatë javës!

Dashi Disa konflikte për Dashin, të lindurit në këtë shenjë absolutisht duan të dinë të vërtetën në marrëdhëniet e tyre familjare dhe në marrëdhëniet e dashurisë....

Aktualitet 11:30 - 16 Shkurt, 2019

HOROSKOPI i fundjavës/ Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me shenjat e horoskopit

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Të...