Connect with Us

All posts tagged "paolo fox"

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e mërkurë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:04 - 2 Dhjetor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e mërkurë për të gjitha shenjat

Dashi Këtë të Mërkurë ju mendoni se ka tensione për t’u zgjidhur. Kushtojini vëmendje veçanërisht nëse ka të kaluar ose situata që nuk i keni sqaruar...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo e dielë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:10 - 29 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo e dielë për të gjitha shenjat

Dashi Ju mund të mbështeteni veçanërisht në pjesën e dytë të kësaj dite . Ju keni një mision të madh për të përmbushur, i cili është...

Horoskopi 10:34 - 28 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Tani për tani ju vërtet po mendoni për një të ardhme të shkëlqyer. Shpresa është që ju tashmë keni projekte në pritje, sepse kjo do...

Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:03 - 27 Nentor, 2020

Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për të gjitha shenjat

Dashi Dhjetori do të jetë një muaj që gradualisht do të japë shumë më shumë forcë. Tani është e kotë të rebelohesh kundër fatit, nuk ke...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:17 - 25 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat

Dashi Kjo e mërkurë fillon mjaft energjikisht pasi Hëna është në shenjën tuaj. Sa më afër muajit dhjetor, mos harroni astrologun , aq më mirë. Është...

Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:06 - 24 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për dashurinë dhe punën

Dashi Dita e sotme është interesante për ju dhe Hëna që hyn në shenjën tuaj të zodiakut tregon forcë . Ju ende nuk e keni atë...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e mërkurë për të gjitha shenjat
Horoskopi 09:57 - 22 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për të gjitha shenjat

Dashi Ju mund të përjetoni një farë melankolie , prandaj do të ishte më mirë të mos kishit shumë për t’u marrë me njerëz negativë. Mundësi...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e mërkurë për të gjitha shenjat
Horoskopi 09:58 - 21 Nentor, 2020

Dashuria dhe puna/ Parashikimi i Paolo Fox për ditën e sotme

Dashi Pavarësisht kësaj Hëne disonante, shenja juaj e zodiakut ka një vlerësim të mirë. Keni shumë vendosmëri dhe dëshirë të rishfaqeni dhe disa situata të pakëndshme...

Horoskopi i fundjavës/ Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë sipas Paolo Fox
Horoskopi 10:12 - 20 Nentor, 2020

Horoskopi i fundjavës/ Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë sipas Paolo Fox

Dashi Sot mund të jetë një ditë reflektimi dhe pauze , por përgjithësisht shumë e rëndësishme. Do të jeni akoma gati për një ribotim të madh...

Horoskopi 10:34 - 18 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e martë për të gjitha shenjat

Dashi Kjo është një ditë pak e ndjeshme emocionale. Në këto 48 orë të mërkurën dhe të enjten ka të ngjarë që një takim të humbasë,...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e mërkurë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:11 - 17 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i astrologut për secilën shenjë

Dashi Vazhdoni të keni energji të mirë edhe sot . Ju keni një aftësi të mirë për të kritikuar dhe mbi të gjitha dëshirën për t’u...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e astrologut për dashurinë dhe punën
Horoskopi 10:15 - 16 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e astrologut për dashurinë dhe punën

Dashi Java hapet me Hënën në një aspekt të favorshëm. Kjo do të thotë që çdo konflikt ose mosmarrëveshje më në fund mund të zgjidhet. Në...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:44 - 15 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e Dielë për të gjitha shenjat e zodiakut

Dashi Java që vjen do të jetë shumë e rëndësishme, kështu që sot do të ishte një ide e mirë të relaksoheni dhe të rigjeni pak...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:58 - 13 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo fundjavë për secilën shenjë

Dashi Hëna dhe Venusi në aspektin negativ nuk janë të mira për shenjën tuaj. Në fushën profesionale, gjithashtu për shkak të disonancës së Saturnit, mund të...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:25 - 11 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë dita e sotme për shenjat e zodiakut

Dashi Këto janë ditë që janë pak të lodhshme për ju, pasi ju duhet të rindërtoni identitetin tuaj. Tani ju mund të ndiheni veçanërisht të zemëruar...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:15 - 10 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Tani ju jeni të zemëruar sepse do të donit të bënit më shumë gjëra, por ka blloqe që vijnë nga jashtë dhe nuk varen nga...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:46 - 9 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo e hënë për secilën shenjë

Dashi Dashuria është në rregull gjatë kësaj periudhe, por rreziku është që ju të keni probleme pune tek partneri juaj . Sidoqoftë, në vitin e ardhshëm,...

Horoskopi 10:31 - 8 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për secilën shenjë

Dashi Edhe nëse Hëna është në gjendje të shkëlqyeshme, ka ende shumë probleme për t’u zgjidhur dhe dyshimet për t’u përgjigjur , madje edhe në një...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:08 - 7 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e astrologut për ditën e sotme

Dashi Sot Hëna është aktive; në pak më shumë se një muaj, Jupiteri dhe Saturni nuk do të kundërshtohen më. Sigurisht që nuk mund të ndryshojë...

Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për të gjitha shenjat
Horoskopi 10:11 - 6 Nentor, 2020

Horoskopi i fundjavës/ Parashikimi i yjeve sipas Paolo Fox

Dashi Këshilla është të shmangni përplasjet në dashuri dhe në marrëdhëniet në përgjithësi. Ka shumë tension në ajër. Demi Sot do të jetë një ditë interesante,...

Horoskopi i fundjavës/ Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë sipas Paolo Fox
Horoskopi 10:08 - 4 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Këshilla për ju në përgjithësi është të mos bëni shumë gjëra . Dashuria mund të jetë burim dyshimi. Demi Edhe nëse keni përjetuar disa vështirësi...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e astrologut për dashurinë dhe punën
Horoskopi 10:01 - 3 Nentor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë dita e sotme për të gjitha shenjat

Dashi Këtë të martë mendoni se ekziston një dëshirë e madhe për të hequr qafe një barrë . Sidoqoftë, është një ditë më e mirë se...

Horoskopi i ditës së sotme sipas Paolo Fox/ Zbuloni çfarë ka parashikuar astrologu për punën dhe financat tuaja
Horoskopi 10:02 - 2 Nentor, 2020

Horoskopi i ditës së sotme sipas Paolo Fox/ Zbuloni çfarë ka parashikuar astrologu për punën dhe financat tuaja

Dashi Marsi është në një aspekt të veçantë, ju jeni nervoz dhe i trazuar , si në punë ashtu edhe në jetën tuaj private. Me siguri...