Connect with Us

All posts tagged "Pano Sako"

Besjan PEsha, Pano Soko, Endri Shabani
Politikë 09:21 - 7 Shkurt, 2020

“Kopje e politikës së vjetër”/ Aktivisti flet pa dorashka, zbulon çfarë ndodh brenda “Nismës Thurje”

Infermieri dhe aktivisti Elson Jaçaj ka treguar detaje, se çfarë ndodh brenda “Nismës Thurje”, të cilën e cilëson si kopje e politikës së vjetër 30-vjeçare në...

Politikë 13:09 - 26 Janar, 2020

“Thurja” si bandë neokomunistësh

Dikush mund ta quaj të tepruar, dikush mund të thotë se bëhet një sulm për intersa të caktuara, por në fakt, kjo është thjeshtë dhe vetëm...

Denoncim 19:07 - 25 Janar, 2020

A e di Mirush Kabashi që Besian Pesha është një super hajdut?

Ikona e skenës dhe ekranit shqiptar, i veçanti dhe magjiku Mirush Kabashi, prej disa kohësh është angazhuar në një levizje. Aty ku së bashku me disa...