Connect with Us

All posts tagged "panik"

Aktualitet 12:06 - 9 Gusht, 2018

Tërmet, tmerr dhe panik në Lombok

Ishulli indonezian, Lombok është goditur nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ndërsa ende nuk e ka marrë veten nga pasojat e dridhjeve të së dielës. Instituti...

Aktualitet 15:56 - 5 Gusht, 2018

Te Juventusi në panik për fanellat e Ronaldos/ Arsyeja është epike

Që Juventusi do të kishte sukses me shitjen e fanellave të Cristiano Ronaldo pritej, por që të mbaronin kaq shpejtë jo. Aq sa në dyqan nuk...

Aktualitet 13:51 - 15 Korrik, 2018

Foto- Panik në Gjirin e Lalzit/ Misërpjekësit i shpërthen bombula e gazit

Një misërpjekësi në plazhin e Gjirit të Lalzit i ka shpërthyer bombula e gazit duke përhapur panik tek turistët. Burime për CNA.al bëjnë me dije se...

Aktualitet 10:10 - 13 Korrik, 2018

Opozita në panik për rrjedhje votash/ Zbardhet plani për të bojkotuar votimin e ligjit për KLD

Opozita duket se po mendon që të bojkotojë edhe punimet e seancës së ardhshme parlamentare. Pas deklaratave të kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla...

Aktualitet 18:00 - 12 Qershor, 2018

Frikë dhe panik në Paris/ Një i armatosur merr peng disa persona

Një ngjarje e rëdnë raportohet të ketë ndodhur në Paris, ku një njeri i armatosur ka marë peng disa persona. Sipas raportimeve ndërkombëtare, mësohet se pengjet...

Aktualitet 11:04 - 12 Maj, 2018

Panik në rrugë/ Flakët mbulojnë makinën gjatë ecjes

Një makinë është përfshirë nga flakët në ecje, gjë e cila ka sjellë djegien totale të saj. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Sauk-rrethrrotullimi...

Aktualitet 19:20 - 2 Maj, 2018

Rrëzohet avioni ushtarak/ Panik mes njerzëve (video)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Savannah, të Gjeorgjisë, ku një avion ushtarak është rrëzuar. Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, por sikurse...

Aktualitet 17:57 - 26 Prill, 2018

Skandali – Basha ka frikë se nuk mbush dot sallën/ Në kuvend kush të mundet

Lulzim Basha ka thirrur mbledhjen e Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike, mbledhje e cila do të mbahet më 29 Prill, ditën e dielë dhe do të...

kreu i PD lulzim basha
Kryesore 15:22 - 27 Mars, 2018

Basha në panik/ Pse zgjodhi dje të fliste për bashkim? 

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një takim të zhvilluar dje me të persekutuarit politik ka bërë thirrje për bashkimin e PD-së, ndërsa ka shfaqur...

Sport 21:34 - 18 Shkurt, 2018

Panik në stadium/ Futbollisti rrëzohet për tokë pa e prekur askush (VIDEO)

Sfida Kasimpasa-Galtasaray, për disa minuta është kthyer në një panik për futbollistët dhe tifozët e tyre, kjo pasi një nga lojtarët e Galatasary-t, ka humbur vetëdijen...