Connect with Us

All posts tagged "pamje"

Dikur ishte një shkollë riedukimi për “djemtë e këqinj”/ Ky është ishulli privat që shitet për 3.2 milionë dollarë
Kuriozitete 16:32 - 28 Nentor, 2020

Dikur ishte një shkollë riedukimi për “djemtë e këqinj”/ Ky është ishulli privat që shitet për 3.2 milionë dollarë

Ishulli Ulvsnes, një ishull privat në një fjord norvegjez, është në shitje për 3.2 milion dollarë. Norvegjia është e famshme për fjordet e saj, të cilat...

Showbizz 20:00 - 27 Nentor, 2020

FOTOT-Rita Ora feston 30 vjetorin në shtëpi/ Këngëtarja merr urimin e veçantë nga mamaja e saj

Këngëtarja Rita Ora ka festuar ditën e djeshme 30 vjetorin e saj. Ndonëse në kushte pandemie, Rita ka vendosur ta festojë në mënyrën e saj këtë...

Bylykbashi më i ndëshkuari në Durrës/ Skualifikoi Rusmalin nga gara për Komisioner
Politikë 19:55 - 23 Nentor, 2020

Bylykbashi nxjerr pamjet e turpshme/ Durrsakët janë lënë qëllimisht në mes të pisllëkut

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, ka publikuar videon e FRPD-së së Durrësit, e cila ka nxjerrë pamjet e kanalizimeve dhe mbeturinave të papastruara nga bashkia....

Kuriozitete 15:29 - 20 Nentor, 2020

Çfarë është vërtetësia?/ Fotografët e tregojnë me anë të këtyre imazheve

Nëse ju dhe miqtë tuaj do të pyetesni se çfarë është vërtetësia, të gjithë do të jepnit përgjigje të ndryshme. Për disa, nocioni ka të bëjë...

Politikë 19:47 - 13 Nentor, 2020

Sulmi ndaj dy mjekëve/ Pampuri nxjerr videon nga Infektivi: Rama nuk i intimidon dot profesionistët

Mbrëmjen e djeshme kryeministri Edi Rama sulmoi dy mjekët Arjan Mezini dhe Genc Sulçebe, duke marrë shkas nga deklaratat e këtyre dy të fundit për situatën...

Çfarë po ndodh te Infektivi/ Pamje nga fronti i parë i betejës me Covid-19
Shëndeti 17:37 - 13 Nentor, 2020

Çfarë po ndodh te Infektivi/ Pamje nga fronti i parë i betejës me Covid-19

Që prej 9 marsit të këtij viti, Shqipëria ka qenë në një betejë të pandërprerë me virusin e padukshëm Covid-19. Pacientët e infektuar po trajtohen në...

FOTOT-Ndryshimi drastik i Atifete Jahjagës në pamje/ Nga ushtarake, presidente në “modele”
Showbizz 11:25 - 13 Nentor, 2020

FOTOT-Ndryshimi drastik i Atifete Jahjagës në pamje/ Nga ushtarake, presidente në “modele”

Atifete Jahjaga ishte gruaja e parë që drejtoi Presidencën e Kosovës për 4 vite. Pas përfundimit të detyrës Atifete i është përkushtuar Fondacionit të saj “Atifete...

Rama nxjerr pamjet nga spitali Covid-4/ Krejt ndryshe nga çfarë thonë ata që ëndërrojnë katastrofën
Politikë 08:46 - 13 Nentor, 2020

Rama nxjerr pamjet nga spitali Covid-4/ Krejt ndryshe nga çfarë thonë ata që ëndërrojnë katastrofën

Kryeministri Edi Rama ka piblikuar pamje të tjera nga spitalet Covid. Këtë herë Rama është ndalur te spitali Covid-4, i cili nuk është hapur akoma për...

Showbizz 11:56 - 11 Nentor, 2020

Marina Vjollca ka një pyetje për të gjithë fansat e saj: Me apo pa…

Ashtu si çdo herë, moderatorja Marina Vjollca u komentua shumë për pamjen e saj në puntatën e fundit të emisionit Klanifornia. Ajo u shafq me një...

Mjekë që vrapojnë, pacientë që luten për pak frymë/ Manastirliu publikon pamjet brenda Infektivit
Lajme 23:19 - 10 Nentor, 2020

Pandemia dhe propaganda, pamje të pastra dhe me muzikë nga pavionet e spitaleve

Ndërsa pandemia është duke i shtrirë gjithnjë e më thellë rrënjët në Shqipëri, ministrja e Shëndetësisë  fjalimin e saj për të shpjeguar masat shtrënguese, e nisi...

Rama nxori pamje brenda Infektivit/ Manjani nuk mban më: Po mjaft, mo mjaft! Duhet një kufi
Politikë 18:16 - 10 Nentor, 2020

Rama nxori pamje brenda Infektivit/ Manjani nuk mban më: Po mjaft, mo mjaft! Duhet një kufi

Kryeministri Edi Rama publikoi ditën e sotme disa pamje nga spitali Infektiv, ndërsa shefja e shërbimit Najada Çomo deklaroi se në këtë spital ka ende krevate...

“Nuk e kam lexuar progres raportin e KE”/ Rama s’heq dorë nga paketa e censurës: Ai ligj do kalojë në Kuvend
Politikë 21:52 - 9 Nentor, 2020

Paralajmëron Rama/ Nesër do nxjerr filmime ekskluzive nga…

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar se ditën e nesërme do të nxjerrë filmime ekskluzive nga vija e parë e zjarrit në spitalet Covid. Kreu i qeverisë...

FOTOT-Një arratisje nordike në vendin e saunave dhe dritave mahnitëse të Veriut
Kuriozitete 15:09 - 9 Nentor, 2020

FOTOT-Një arratisje nordike në vendin e saunave dhe dritave mahnitëse të Veriut

Për një pushim të shkurtër në një vend të mrekullive dimërore, mos kërkoni më shumë se Finlandën. Nga 23 nëntori, ai do t’iu lejojë turistëve në...

Jonila Godole “fshikullon” mediat/ “I viktimizojnë edhe më tepër ata që bien pre e abuzimeve”
Lajme 20:35 - 3 Nentor, 2020

Sulmi në Vjenë/ Jonila Godole: Pamjet që u publikuan u japin zë terroristëve

Austria mbrëmjen e djeshme përjetoi momente tmerri teksa një grup personash të armatosur qëlluan me armë zjarri ndaj banorëve, dhe për pasojë, katër qytetarë humbën jetë...

FOTOT-Bebe Rexha "arratiset" me të dashurin me pushime/ Tregon format me bikini
Showbizz 15:55 - 3 Nentor, 2020

FOTOT-Bebe Rexha “arratiset” me të dashurin me pushime/ Tregon format me bikini

Këngëtarja Bebe Rexha ka vendosur të kalojë disa ditë pushimi krah partnerit të saj. Bebe dhe Keyan kanë zgjedhur Meksikën për të pushuar e ndërsa janë...

Pamje të frikshme/ Momenti kur autorët qëllojnë mbi qytetarët, arrestohen disa prej tyre
Bota 23:31 - 2 Nentor, 2020

Pamje të frikshme/ Momenti kur autorët qëllojnë mbi qytetarët, arrestohen disa prej tyre

Publikohen të tjera pamje të rënda nga ngjarja tronditëse në Vjenë, ku mbetën dhjetëra të plagosur dhe disa viktima nga një sulm i dyshuar terrorist. Në...

Pamje të llahtarshme nga Vjena/ Qendra e qytetit e mbuluar në gjak
Bota 22:58 - 2 Nentor, 2020

Pamje të llahtarshme nga Vjena/ Qendra e qytetit e mbuluar në gjak

Disa pamje të rënda janë publikuar në rrjetet sociale nga sulmi me armë në qendër të Vjenës ku kanë mbetur dhjetëra të plagosur dhe flitet për...

“Një parajsë në Tokë”/ Ky është fshati më përrallor në botë
Kuriozitete 14:21 - 30 Tetor, 2020

“Një parajsë në Tokë”/ Ky është fshati më përrallor në botë

Në shumë vende të botës shohim fshtatra të bukura, por fshati Giethoorn, i njohur si “Venecia e Holandës”, po konsiderohet nga ekspertët e botës si një...

Pamjet- Kaos në Izmir/ Ndërtesa të shembura, ulërima, njerëz nën rrënoja
Bota 14:11 - 30 Tetor, 2020

Pamjet-Kaos në Izmir/ Ndërtesa të shembura, ulërima, njerëz nën rrënoja

Tërmeti i fuqishëm që shkundi mesditën e sotme Turqinë , ka shkaktuar shembjen e disa godinave dhe dëmtimin e shumë banesave të tjerave, kryesisht në Izmir....

VIDEO-Pranë partnerit dhe miqve/ Dalin pamjet nga ditëlindja e Soni Malaj
Showbizz 14:39 - 28 Tetor, 2020

VIDEO-Pranë partnerit dhe miqve/ Dalin pamjet nga ditëlindja e Soni Malaj

Pak ditë më parë këngëtarja Soni Malaj festoi 38 vjetorin e saj të lindjes. Pavarësisht se nuk kishte menduar ta festonte, ajo ka zbuluar se është...

I hyjnë me forcë në studion e tij/ Mozzik mesazh për ata që i thyen xhamat: Punoni o njerëz të ligë
Showbizz 10:25 - 28 Tetor, 2020

I hyjnë me forcë në studion e tij/ Mozzik mesazh për ata që i thyen xhamat: Punoni o njerëz të ligë

Reperi i njohur, Mozzik ka publikuar në rrjetet e tij sociale një video ku tregon pamjet e studios së thyer nga persona që kanë tentuar të...

Rikthimi i fëmijëve shqiptarë nga Siria/ Dalin pamje brenda kampit Al-Hol
Lajme 20:12 - 27 Tetor, 2020

Rikthimi i fëmijëve shqiptarë nga Siria/ Dalin pamje brenda kampit Al-Hol

Riatdhesimi i pesë shqiptarëve nga Siria në Shqipëri ka qenë lajmi kryesor sot pothuajse në të gjithë mediat shqiptare. Katër fëmijë dhe një grua e plagosur...

Politikë 20:07 - 23 Tetor, 2020

Foto-Lefter Koka takon me mall Nanon/ Ndryshimi drastik në pamje i ish-kryeministrit

Deputeti Lefter Koka ka publikuar një foto krahë për krahë ish-kryeministrit socialist, Fatos Nano. Në mbishkrimin e fotos Koka shprehet se miqtë e vërtet janë si...