Connect with Us

All posts tagged "pamela anderson"

Aktualitet 15:28 - 26 Qershor, 2019

E quajti monstër dhe e akuzoi se bënte jetë të dyfishtë/ Futbollisti i përgjigjet modeles së famshme

Para disa kohësh Pamela Anderson bëri një deklaratë teksa e akuzonte ish partnerin e saj se ka pasur një marrëdhënie të dyfishtë. Ajo gjithashtu është shprehur...

Kryesore Show Biz 11:02 - 16 Maj, 2019

Modelja 51-vjeçare pozon për herë të parë për revistën e njohur/ Duket një “bishë” e vërtetë

Pamela Anderson është një nga gratë më seksi në botë. Ikonën e bukurisë e kemi parë disa në revistën e njohur të “Playboy” por Pamelës iu...

Aktualitet 11:10 - 28 Tetor, 2018

Pas Pamela Anderson, Fatmir Hysenbelliu shihet nën shoqërinë e këngëtares së famshme

Ai është një prej djemve më të përfolur për jetën e luksit dhe udhëtimet e shumta në vende të ndryshme të botës. Fatmir Hysenbelliu gjithashtu ka...

Kryesore Show Biz 23:50 - 23 Mars, 2018

Pamela Anderson/ Kur mosha është thjesht një numër

Pamela Anderson e kaloi kufirin e 50 vjetëve, por asgjë nuk duket në fizikun e saj. Në një mbrëmje bamirësie “Global Gift Gala”, organizuar në Madrid,...

Kryesore Show Biz 22:10 - 4 Mars, 2018

Pamela Anderson: Pasi i urova vdekjen, ajo ndërroi jetë…

Pamela Anderson i ka habitur të gjithë me rrëfimin e saj të bërë gjatë një interviste me gazetarin Piers Morgan. Ajo ka treguar për aftësitë e...

Aktualitet 22:40 - 25 Janar, 2018

Tani mund të flini në krevatin e Pamela Anderson për vetëm 40 mijë dollarë në muaj

Pamela Anderson ka lëshuar vilën e saj luksoze në Malibu me qira, teksa po kalon pushimet në Evropë. Ylli i Baywatch, do të lëshojë shtëpinë e...

Aktualitet 22:50 - 9 Dhjetor, 2017

Foto/ 50 vjeçarja që nuk di të plaket

Format e saj trupore kanë bërë që për shumë vite me rradhë meshkujt të çmenden pas saj. Që në momentin kur u shfaq në serialin “Baywatch”...

Kryesore Show Biz 13:05 - 7 Gusht, 2017

Fatmir Hysenbelliu në një lidhje me Pamela Anderson? Këto foto tregojnë si qëndron e vërteta

Një foto e Fatmir Hysenbelliut ku shihej në krahët e pornostares Pamela Anderson ishte e mjaftueshme që shumë të mendonin se ata janë në një lidhje....

Aktualitet 12:47 - 7 Gusht, 2017

Publikohen fotot intime të miliarderit shqiptar me pornostaren e njohur

Prej muajsh flitet për një lidhje të mundshme mes Onit Hysenbelliut dhe aktores së njohur, Pamela Anderson. Ndërkohë që mendohej se gjithçka është thënë janë thjesht...

Showbizz 01:40 - 18 Maj, 2017

Pamela Anderson nuk njeh moshë/Shkëlqen në tapetin e kuq

Çdo femër në moshën e saj e ka zili dhe nga na tjetër të gjitha vajzat e reja e kanë ëndërr që të kenë linjat e...

Kryesore Show Biz 20:30 - 17 Maj, 2017

Pamela Anderson nuk njeh moshë/Shkëlqen në tapetin e kuq

Çdo femër në moshën e saj e ka zili dhe nga na tjetër të gjitha vajzat e reja e kanë ëndërr që të kenë linjat e...

Showbizz 00:45 - 16 Maj, 2017

FOTOT/ Djali i Irfan Hysenbelliut, në lidhje me Pamela Anderson?

Prej disa ditësh, djali i Irfan Hysenbelliut përhap lajme në mediat e tij, për takime me 50-vjeçaren Pamela Anderson. Ata janë fotografuar një ditë më parë...

Aktualitet 16:48 - 15 Maj, 2017

FOTOT/ Djali i Irfan Hysenbelliut, në lidhje me Pamela Anderson?

Prej disa ditësh, djali i Irfan Hysenbelliut përhap lajme në mediat e tij, për takime me 50-vjeçaren Pamela Anderson. Ata janë fotografuar një ditë më parë...

Kryesore Show Biz 19:30 - 11 Prill, 2017

Pamela Anderson nuk di të ndalet….foto të tjera seksi

Pamela Anderson konfirmoi  lidhjen e saj me zbuluesin e WikiLeaks, Julian Assange në fillim të këtij muaji. E ndikuar nga romanca  e saj  më e re,...

Kryesore Show Biz 09:00 - 7 Prill, 2017

Pamela Anderson provokon me foton bardhë e zi

Pamela Anderson na ka vërtetuar edhe njëherë se mosha nuk ka aspak lidhje me performncën fizike. Këngëtarja e njohur ka realizuar një set fotografik shumë provokuese,...

Showbizz 16:00 - 29 Janar, 2017

Zbuloni të vërtetën/ Ja cfarë mban nën fustan Pamela Anderson

Pamela Anderson është padshim një nga femrat më e bukura ne botën e mogelinut. Bukuroshja edhe pse në moshë të madhe duke pritur këtë vit 50...

Showbizz 08:40 - 26 Shkurt, 2016

Pamela Anderson brune dhe e zhveshur për kopertinën e “Paper Magazine”

Pamela Anderson ikona bjonde e bukurisë ka surprizuar të gjithë teksa është shfaqur me flokë të zeza për kopertinën e revistës Paper Magazine. 48 – vjeçarja...

Showbizz 14:40 - 8 Nentor, 2015

Pamela Anderson feston nudo shërimin nga Hepatiti C

Aktorja bjonde ka pozuar nudo, në një yaht në Kanë, duke festuar kështu kurimin nga hepatiti C, pas një beteje prej 13 vitesh. Aktorja seksi, u...

Showbizz 17:40 - 25 Tetor, 2015

Pamela Anderson dëshmon se bukuria nuk njeh moshë

Pamela Anderson, kishte veshur një fustan të bardhë të hapur të shtunën në spektaklin Vegan Of The Year , në Beverly Hills. Ylli që tashmë ka...

Showbizz 17:55 - 30 Shtator, 2015

Pamela Anderson: Në “Playboy Mansion” bëhej “seks i egër”

Ish modelja dhe aktorja nga Baywatch ka hapur dosjet e së kaluarës dhe festat që organizoheshin në Playboy Mansion. Anderson është shprehur që atë kohë kishte...

Showbizz 16:47 - 17 Shtator, 2015

Pamela Anderson i heq të gjitha (Foto)

Edhe pse afër të 50’ave Pamela Anderson vazhdon që të qëndrojë në fokus të mediave rozë më pozat e saja komplet nudo. Në një fotosesion të...

Fashion 18:50 - 1 Mars, 2015

Pamela Anderson me model “Bob” & djalë misterioz

Sapo ka firmosur divorcin për herë të tretë me bashkëshortin e saj, Rick Salomon dhe Pamela Anderson nuk duket aspak e shqetësuar. Ajo është fotografuar në...

Fashion 19:25 - 20 Shkurt, 2015

Pamela Anderson seksi me të bardha

Ka preferuar të shfaqet më një look tejet të shkujdesur. Pamela Anderson është fotografuar në Los Angeles, me një këmishë më të madhe se masa e...