Connect with Us

All posts tagged "palma"

Kronika 15:30 - 5 Janar, 2020

Video/ Rrëzohet palma në Durrës, shpëton mrekullisht kalimtari

Moti i keq ka përfshirë gjithë vendin tonë ditën e sotme, ndërsa mësohet se një palmë është rrëzuar në Durrës duke rrezikuar jetën e kalimtarëve. Palma...

Kronika 11:30 - 17 Mars, 2018

Foto-lajm/ Palma bie mbi makinën në Vlorë

Një palmë është shkëputur nga rrënjët në Vlorë dhe për pasojë ka zënë poshtë një pemë. Burimet për CNA.al bënë me dije se ngjarja në fjalë...

Aktualitet 17:31 - 24 Korrik, 2017

Kujdes, pamje të rënda!/Prezantuesja e njohur humb tragjikisht jetën (Video)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Indi, teksa një prezantuese e famshme ka humbur jetën, pasi i ka rënë në kokë një pemë palme. Pema e...

Aktualitet 20:17 - 30 Janar, 2017

Denoncimi i Fiks Fare/ Zgjerohet autostrada, hidhen në kosh 600 mijë eurot e shpenzuara për palmat

Autoriteti Rrugor ka nisur projektin për zgjerimin e autostradës Tiranë – Durrës me tre korsi, ku parashikohet shtim i trafikut të makinave dhe lejim i shpejtësisë...

Aktualitet 17:24 - 19 Prill, 2015

Paditet kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako

Zyra për Mbrojtjen e Konsumatorëve (ZMK) do të depozitojë ditën e nesërme pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, një kallëzim penal ndaj kreut të Bashkisë Vangjush...