Connect with Us

All posts tagged "pallati"

Po rregullonte depozitën në tarracë/ 54-vjeçarja bie nga lartësia, në gjendje kritike për jetën
Kronika 20:38 - 17 Janar, 2021

Po rregullonte depozitën në tarracë/ 54-vjeçarja bie nga lartësia, në gjendje kritike për jetën

Një 54-vjeçare me inicialet M. Xh, ka rënë aksidentalisht nga taraca e pallatit ku jetonte, ndërsa ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Sipas njoftimit zyrtar,...

Konflikt për mospërfundimin në kohë të pallatit te Astiri/ Një qytetar mbetet i lënduar
Aktualitet 10:19 - 9 Janar, 2021

Konflikt për mospërfundimin në kohë të pallatit te Astiri/ Një qytetar mbetet i lënduar

Dhjetra qytetarë kanë dalë në protestë mëngjesin e sotëm në zonën e Astirit në Tiranë, për shkak të mospërfundimit në kohë të punimeve në një pallat,...

Rrëshqitja e dherave rrezikon pallatin në Gjirokastër/ Evakuohen banorët
Kronika 18:24 - 7 Janar, 2021

Rrëshqitja e dherave rrezikon pallatin në Gjirokastër/ Evakuohen banorët

Një pallat 5 katësh në lagjen “Punëtori” në Gjirokastër, rrezikon të shembet sipasoje e rrëshqitjes së dherave. Në këtë zonë ka pasur edhe më herët rrëshqitje...

Panik në Tiranë/ E reja hidhet nga pallati, ndërron jetë në vend
Kronika 17:20 - 5 Janar, 2021

Panik në Tiranë/ I riu hidhet nga pallati, ndërron jetë në vend

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Tiranë. Sipas informacioenve të para nga Policia, mësohet se një 37 vjeçar i ka dhënë fund...

Akuzat e PD-së Durrës/ Reagon bashkia: Xhaferraj bëri politikë me tërmetin
Aktualitet 18:02 - 31 Dhjetor, 2020

Akuzat e PD-së Durrës/ Reagon bashkia: Xhaferraj bëri politikë me tërmetin

Pas akuzave nga kreu i Partisë Demokratike të Durrësit Ferdinad Xhaferraj lidhur me banorët e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit 2019 ka ardhur reagimi i...

Tragjike/ I moshuari hidhet nga kati i pestë i pallatit, humb jetën në vend
Kronika 13:08 - 20 Dhjetor, 2020

Tragjike/ I moshuari hidhet nga kati i pestë i pallatit, humb jetën në vend

Një ngjarje tragjike është regjistruar mesditën e sotme në Patos, ku një i moshuar I ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i pestë...

Tragjike/ Gruaja hidhet nga pallati, ndërron jetë në vend
Kronika 17:04 - 26 Nentor, 2020

Tragjike/ Gruaja hidhet nga pallati, ndërron jetë në vend

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Lezhë ku një grua rreth 42 vjeçe, është hedhur nga kati i dytë i pallatit dhe ka ndërruar...

'Po vdes nga frymëmarrja'/ Flet vajza e pacientit që u hodh nga spitali: Ka qëndruar disa orë pa asnjë mjekim
Kronika 21:10 - 10 Nentor, 2020

‘Po vdes nga frymëmarrja’/ Flet vajza e pacientit që u hodh nga spitali: Ka qëndruar disa orë pa asnjë mjekim

Një ngjarje e rëndë ndodhi paraditen e sotme në Spitalin Infektiv në QSUT, ku një pacient 69-vjeçar i prekur nga Covid-19 është vetëhedhur nga ballkoni në...

Ti je gjobaxhi dhe grabitës
Kronika 10:21 - 16 Tetor, 2020

Denoncoi Ben Blushin në ambasadën e SHBA-ve/Biznesmeni sulmohet me armë nga maskat

Biznesmeni A.DH. i cili prej disa muaj është në një konflikt të hapur me ish-politikanin dhe drejtorin e Top Channel, Ben Blushi, është sulmuar dje në...

Politikë 23:26 - 6 Tetor, 2020

Iku nga pallati në vilë se ia dëmtoi tërmeti/ Veliaj nxjerr blof Bashën, tregon bisedën me administratoren

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka nxjerrë bllof kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha, i cili deklaroi në vilën luksoze të Agron Papulit kishte shkuar të jetonte pasi...

E rëndë në Tiranë/ 60 vjeçarja i jep fund jetës, vetëhidhet nga kati i 5-të i pallatit
Kronika 18:38 - 26 Shtator, 2020

E rëndë në Tiranë/ 60 vjeçarja i jep fund jetës, vetëhidhet nga kati i 5-të i pallatit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e e sotme në Tiranë ku një 60 vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga kati...

Foto/ Nis shembja e 13 katëshit në Durrës me shpërthim të kontrolluar
Kronika 17:05 - 20 Shtator, 2020

Foto/ Nis shembja e 13 katëshit në Durrës me shpërthim të kontrolluar

Një shpërthim i kontrolluar ka ndodhur në muret e brendshme të pallatit të Kastratëve në lagjen 17 të Durrësit. IKMT po kryen shpërthim pasi pallati është...

“Blush, eja lëpi Ramësn”/ Malltezi nxjerr fakte dhe ngre pyetjen: Si i ke fituar 30 milionë euro?
Politikë 14:44 - 8 Shtator, 2020

7 kate shtesë mbi 20 katëshin pa leje/ Malltezi publikon foton, ja kush ia ngroh xhepat Ramës

Kreu i Departamentit për Mbrojtjen e Mjedisit në PD, Jamarbër Malltezi ka publikuar në rrjetet sociale një foto të një pallati 20 katësh pa leje, mbi...

SPAK heton deputetin socialist/ Po Ben Blushin?
Politikë 11:58 - 5 Gusht, 2020

Ekskluzive-Zbulohen të tjera dokumente/ Si gënjeu Ben Blushi për pronën 500 milionëshe, vjehrri e nxjerr “zbuluar”

CNA.al dje për herë të parë ka publikuar dokumentet në lidhje me një pasuri e cila me vlerën e tregut shkon rreth 500 milionë lekë, ndërkohë...

E rëndë në Tiranë/ E reja pret damarët në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”
Kronika 21:30 - 1 Gusht, 2020

E rëndë në Tiranë/ I riu vetëhidhet nga kati i shtatë i pallatit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e “Astirit” në Tiranë. Mësohet se një 30-vjeçar ka rënë nga kati i 7 i...

Shpërthen bombula e gazit/ Përfshihet nga zjarri pallati në Korçë
Kronika 17:26 - 27 Korrik, 2020

Shpërthen bombula e gazit/ Përfshihet nga zjarri pallati në Korçë

Një pallat 5 katësh është përfshirë nga zjarri sot në Korçë. Ngjarja është regjistruar në lagjen nr.5, ndërsa mësohet se zjarri është shkaktuar nga shpërthimi i...

E rëndë në Tiranë/ 36-vjeçarja vetëhidhet nga kati i pestë i pallatit
Kronika 18:45 - 2 Korrik, 2020

E rëndë në Tiranë/ 36-vjeçarja vetëhidhet nga kati i pestë i pallatit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur  pasditen e sotme në Tiranë, tek rruga  “Aleksandri i Madh”, ku një 36 vjeçare i ka dhënë fund jetës në...

E zë pompa e betonit/ Ndërron jetë punëtori në Librazhd
Kronika 10:30 - 26 Qershor, 2020

Tragjike/ Gruaja hidhet nga pallati, ndërron jetë në vend

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth mëngjesit të sotëm në Fier, ku një grua rreth 42 vjeçe, është hedhur nga kati i tetë i pallatit...

Dhunonte fizikisht babanë/ Arrstohet në flagrancë 21 vjeçari në Durrës
Kronika 11:42 - 13 Qershor, 2020

Vihen nën sekuestro pallati 9-katësh me vlerë 1.5 milion euro/ I përket ish-zyrtarit në Durrës 

Policia e Durrësit bën të ditur se ka vënë në sekuestro preventive një pallat 9-katësh me vlerë 1.5 milionë euro. Në vijim të veprimeve të kryera...

Kronika 12:37 - 1 Maj, 2020

Do i shembet shtesa pa leje/ Gruaja kërcënon me hedhje nga kati i katërt

Një grua në Fier ka kërcënuar se do të hidhet nga kati i katërt i një banese, pasi policia bashkiake dhe INUV nisën aksionin për shembjen...

Politikë 12:26 - 29 Shkurt, 2020

Baxhanaku i Blushit në Gjykatën e Lartë/ Pjesë e pasurisë 5 milion dollarë?!

Nuk është vetëm Ardian Dvorani njeriu që e lidh Ben Blushin me Gjykatën e Lartë. Jo vetëm ajo foto e publikuar disa muaj më parë kur...

Disa pyetje për ‘avoketërit’ e Ben Blushit
Politikë 15:24 - 28 Shkurt, 2020

“Sheiku” i mediave/ Të gjitha miliardat dhe skandalet e Ben Blushit

Prej dy javësh, CNA.al vijon të publikojë një sërë materialesh ekskluzive dhe dokumente zyrtare, të cilat tregojnë pasurinë e çmendur, të ish-politikanit dhe gazetarit, tashmë drejtor...

Lajme 15:01 - 16 Shkurt, 2020

Fotot/ Zbulohet prona 500 milionë e Ben Blushit

Gjithçka fillon në vitin 2010. Në atë kohë pati një betejë të fortë politike në Korçë, PD në opozitë në bashki dhe socialistët në pushtet. Një...