Connect with Us

All posts tagged "paligjshmeria"

opinion nga mero baze
Aktualitet 22:38 - 16 Maj, 2019

Nga Mero Baze/ Paligjshmëria e kërkesës së PD-LSI për komisionerë

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim, në frymën e respektimit të rezultatit të dalë nga Zgjedhjet e vitit 2017, duhet të dorëzonin edhe ato listat...

Aktualitet 09:31 - 30 Maj, 2016

Paligjshmëria/ Policia arreston 18 persona, 6 shpallen në kërkim

Në të gjithë vendin, Strukturat e Policisë së Shtetit kanë vijuar punën për “Parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë së paligjshme”, konkretisht në parandalimin dhe goditjen e...

Aktualitet 11:20 - 15 Maj, 2016

Paligjshmëria/ Policia arreston 19 persona, 8 të tjerë në kërkim

Në të gjithë vendin, Strukturat e Policisë së Shtetit kanë vijuar punën për “Parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë së paligjshme”, konkretisht në parandalimin dhe goditjen e...