Connect with Us

All posts tagged "PACE"

Satire Politike 10:48 - 12 Prill, 2020

Beteja për ekzistencë/ Plas sherri Ilir Meta-Fahri Balliu

Një e papritur ka ndodhur menjëherë sapo Presideni Iir Meta po vizitonte Shkodrën, një ngjarje mjaft “e frikshme”, por e mbajtur në heshtje dhe në diskrecion...

Aktualitet 11:29 - 29 Maj, 2019

Foto-Si e kaloi Rilindja Fahriun, nga paçeja tek byreku

Fahriu njihet në rrjetet sociale, por edhe te demokratët dhe socialistët si një njeri i paçes dhe pilafit. Këtu nuk ka asnjë gjë të keqe, sepse...

memet me pikante
Aktualitet 10:03 - 29 Maj, 2019

Foto-Ditë “zie” për Fahriun/ I mbaron paçeja, rikthehet te byreket

Tashmë dihet se “dashuria” më e madhe e Fahri Balliut është paçeja, por kohët e fundit çuditërisht e kemi parë me një “dashuri” të re, atë...

Aktualitet 14:31 - 12 Prill, 2019

Presidenti i paçes dhe pilafit

Shqipëria ka në krye të shtetit Ilir Metën, ai është presidenti i zgjedhur me votat e Rilindjes në vitin 2017. Është i njëjti njeri që solli...

memet me pikante
Aktualitet 15:37 - 28 Shkurt, 2019

Zbulohet “dashuria” e re e Fahri Balliut

Ish-gazetari i Zërit të Popullit, i akuzuar edhe si spiun i Sigurimit të Shtetit, aktualisht botues i gazetës 55, Fahri Balliu, pas paçes e pilafit, duket...

memet me pikante
Aktualitet 15:01 - 14 Janar, 2019

Foto/ Fahri Balliu “pushton” rrjetin

Ish-gazetari i Zërit të Popullit, i akuzuar edhe për spiun i ish-Sigurimit të Shtetit, Fahri Balliu ka qënë në qendër të “furtunës” në rrjetet sociale. Nisur...

Aktualitet 09:07 - 9 Janar, 2019

Video-Nuk do ta besoni/ Fahri Balliu na mëson si lahen duart, pas paçes dhe pilafit

Ish-gazetari i devotshëm i Zërit të Popullit, i akuzuar edhe si spiun i Sigurimit të Shtetit, aktualisht botues i gazetës 55, nuk resht sa dhëni “leksione”....

memet me pikante
Aktualitet 22:16 - 29 Dhjetor, 2018

Fotot ekskluzive/ Fahriu braktis pace-pilafin për bananen e rrushin

Fahri Balliu që shpesh është parë si njeriu që ha vetëm paçe, pilaf, duke u rrumbullosur, ka vendosur seriozisht ta ndërroj ushqimin. Tani do banane dhe...

Satire Politike 21:06 - 16 Qershor, 2016

Rubrika “Jeta ime”/ Fahri Balliu: Një pjatë me pace plënci më bëri disident

Zotin Fahri, e takova teksa po hante pace në një restorant luksoz. U ula pranë tij dhe zhvillova këtë bashkëbisedim të shkurtër; -Z.Fahri, prsh dhe ju...

Aktualitet 12:11 - 20 Mars, 2016

Zbulohet pasioni i Fahriut/ Nuk heq dorë nga paçja dhe pilafi

Dy vite më parë citynews publikoi foton e Fahri Balliut, i cili shfaqej duke ngrënë paçe e pilaf në një restorant. Fahriu është fotografuar sërish duke...