Connect with Us

All posts tagged "Pablo Eskobar"

Blog 09:16 - 16 Gusht, 2019

“Argjendin apo plumbin?”/ Kush ishte narko-terroristi kolumbian Pablo Eskobar 

Pak njerëz, ia kanë dalë të mbajnë peng një vend të tërë, me një brutalitet dhe efikasitet po aq të madh sa Pablo Eskobar, “mbreti” i...

Aktualitet 22:15 - 2 Nentor, 2017

Video/ Eni Vasili tregon raportin me Edi Ramën

Gazetarja Eni Vasili ka shpjeguar në studion e emisionit “Opinion” raportin e saj përballë Kryeministrit Rama, lidhur me një intervistë të realizuar një vit më parë....