Connect with Us

All posts tagged "oshee"

Aktualitet 22:43 - 21 Tetor, 2018

Punimet e OSHEE/ Këto zona do mbeten pa drita nesër në Tiranë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se disa zona në kryeqytet do të mbesin pa energji elektrike ditën e nesërme. Në njoftimin e OSHEE...

Aktualitet 08:39 - 18 Tetor, 2018

OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm/ Zonat që do mbeten sot pa energji

Furnizimi me energji elektrike do të mungojë sot në disa zona të Tiranës, pasi do të ketë ndërhyrje në fiderin e Mëzezit. Siç njofton OSHEE, zonat...

Aktualitet 19:26 - 15 Tetor, 2018

OSHEE punime në Kukës/ Ja zonat ku do të ketë ndërpreje të energjisë elektrike

Operatori i Shpërndarjes ka njoftuar se ditën e nesërme do të ketë shkëputje të energjisë elektrike në disa zonë të Kukësit, në intervalin kohor 09:00- 15:00....

Aktualitet 18:02 - 14 Tetor, 2018

Punime në Tiranë/ OSHEE njofton zonat ku do të ndërprehet energjia

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike në një njoftim për mediat ka bërë me dije se në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të...

Aktualitet 19:07 - 8 Tetor, 2018

OSHEE punime në Kukës dhe Tropojë/ Ja zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë

OSHEE ka njoftuar se ditën e nesërme do të kryejë punime në nënstacionin e Krumës. Si pasojë e punimeve do të shkëputet energjia elektrike në disa...

nderprerja e energjise
Aktualitet 19:27 - 7 Tetor, 2018

OSHEE kryen punime në Lezhë, Laç dhe Kurbin/ Ja zonat ku do të ndërpritet energjia

OSHEE ka njoftuar ndërprerjen e energjisë elektrike në Lezhë, Laç dhe Kurbin, në datën 8 tetor. Shkak për ndërprerjen do të bëhet një ndërhyrje në linjat...

Aktualitet 20:31 - 30 Shtator, 2018

OSHEE kryen punime në Tiranë/ Ja zonat që do të mbeten pa energji

OSHEE ka njoftuar se në datat 1 dhe 2 tetor do të kryehet punime në nën stacioni e Vorës. Si pasojë do të mbeten pa energji...

Aktualitet 13:50 - 27 Shtator, 2018

Zjarri në Tiranë/ OSHEE stakon energjinë elektrike

OSHEE ka stakuar energjinë elektrike ditën e sotme për shkak të zjarrit që ndodhi në një banesë në zonën e tregut “Çam”. Policia bëri të mundur...

Aktualitet 14:30 - 23 Shtator, 2018

Dy qytete të Shqipërisë nesër pa energji elektrike/ Ja cila është arsyeja

OSHEE bën të ditur se me datat 24 dhe 25 shtator do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Durrësit dhe Shijakut. Në...

Aktualitet 20:35 - 22 Shtator, 2018

OSHEE punime në kryeqytet/ Ja zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se ditën e nesërme do të kryejë punime në nën stacionin e Selitës. Për shkak të punimeve, do...