Connect with Us

All posts tagged "oshee"

Aktualitet 19:01 - 31 Maj, 2019

Punimet në rrjet/ Tirana 6 orë pa energji elektrike nesër, ja zonat

Për shkak të disa punimeve që do të kryhen në disa kabina, nesër në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për...

sali berisha ish kryeminister i Shqiperise
Aktualitet 13:42 - 20 Maj, 2019

Berisha akuza për vdekjen e elektriçistit

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar sot një denoncim në lidhje me vdekjen e elektriçistit tre ditë më parë në Durrës. Denoncuesi akuzon OSHEE-në se ka lëshuar...

Aktualitet 17:11 - 16 Maj, 2019

OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona të kryeqytetit

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka njoftuar ndërprerjen e energjisë elektrike në disa zona të kryeqytetit. Sipas njoftimit, për shkak të punimeve për rikonstruksionin...

nderprerja e energjise
Aktualitet 18:15 - 15 Maj, 2019

Punimet në rrjet/ Tirana 8 orë pa energji elektrike

OSHEE ka njoftuar se me 17 maj disa zona në Tiranë do të mbesin pa energji elektrike. Ndërprerja e  energjisë elektrike do bëhet për shkak të...

qsut ngre alarmin per gripin
Aktualitet 11:49 - 15 Maj, 2019

QSUT pa analiza/ Energjia djeg paisjet

Pacientët që do i drejtohen Qëndrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” apo edhe ata që janë të shtruar në këtë qendër spitalore, nuk do të mund të...

Aktualitet 17:42 - 9 Maj, 2019

Punimet në rrjet/ OSHEE len Tiranën pa drita me 11 maj

OSHEE ka njoftuar se më datë 11 maj do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa rrugë të Tiranës, për shkak të punimeve që po...

Aktualitet 09:11 - 20 Prill, 2019

Vjedhja e energjisë/ OSHEE ndëshkon 67 abonentë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka ndërmarrë një aksion në Shkodër, për vjedhjen e energjisë elektrike. Mësohet se Departamenti i Kontrollit dhe Rikuperimit të...

Aktualitet 09:10 - 4 Prill, 2019

OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm/ Zonat që do mbesin pa energji

Në disa zona të Tiranës, sot dhe nesër përgjatë orarit nga ora 08:00-16:00m, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Ndërprerja vjen për shkak të punimeve...

Aktualitet 08:13 - 25 Mars, 2019

OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm/ Zonat që mbesin sot pa energji

OSHEE bën të ditur se në për shkak të remonteve, disa zona të Tiranës, Fierit, Vlorës dhe Skraparit, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike, duke...

Aktualitet 20:09 - 6 Mars, 2019

OSHEE publikon njoftimin e rëndësishëm/ Zonat dhe oraret ku do ndërpritet energjia elektrike

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka njoftuar se Tirana do të jetë përkohësisht pa drita, ditën e nesërme. Sipas njoftimit do të ketë mungesë...