Connect with Us

All posts tagged "oshee"

Sociale 19:50 - 12 Korrik, 2020

Punime në disa kabina në Tiranë/ Ja zonat ku do të stakohet energjia për disa orë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën me dije se disa zona të Tiranës do të këtë shkëputje të energjisë elektrike. OSHEE sqaron se stakimi i...

Punonjësja rezulton pozitive ndaj Covid-19/ Mbyllet kopështi në Tiranë
Shëndeti 17:01 - 9 Korrik, 2020

OSHEE kthehet në vatër infeksioni/ Punonjësja infekton dy persona të tjerë

Tre raste të reja me Covid-19, janë konfiruar sot në Përmetit. Mësohet se ata janë djali dhe babai i arkëtares së OSHEE, e konfirmuar për Covid-19...

Konfirmohet me Covid-19 edukatorja e kopshtit/ Pozitiv dhe bashkëshorti  
Sociale 09:30 - 6 Korrik, 2020

Mbyllet sporteli i pagesave të OSHEE në Përmet/ Infektohet arkëtarja

Mbyllet sporteli i pagesave të OSHEE në Përmet për shkak të koronavirusit. Mësohet se janë dy raste të cilat kanë rezultuar pozitiv me COVID. Rasti i...

Durrësi pa energji elektrike më 7 korrik/ Ja oraret dhe zonat që preken
Sociale 17:03 - 5 Korrik, 2020

Durrësi pa energji elektrike më 7 korrik/ Ja oraret dhe zonat që preken

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, ka bërë me dije se në disa zona të Durrësit do të ketë shkëputje të energjisë elektrike më 7 korrik...

Infektohet me Covid-19, punonjësi i OSHEE-së në Korçë
Sociale 11:51 - 2 Korrik, 2020

Infektohet me Covid-19, punonjësi i OSHEE-së në Korçë

Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 2 raste të reja me Covid-19 në Korçë. Bëhet me dije që kanë rezultuar pozitivë me koronavirus një punonjës...

Dëmtohet rrjeti elektrik/ Një pjesë e Tiranës mbetet pa energji elektrike, ja zonat
Sociale 10:15 - 28 Qershor, 2020

Dëmtohet rrjeti/ Një pjesë e Tiranës mbetet pa energji elektrike, ja zonat

Një dëmtim në rrjetin elektrik në Tiranë, ka bërë që zonat pranë Rrugës së Elbasanit, tek Arena Kombëtare dhe deri tek Garda e Republikës të mbeten...

Sociale 14:24 - 24 Qershor, 2020

Punonjësi i OSHEE pozitiv me Covid-19/ Klientët nuk lejohen brenda zyrave të shërbimit

Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 67 raste të reja me koronavirus. Mësohet se mes personave të infektuar me koronavirus në Durrës është edhe një punonjës i...

Dëmtohet rrjeti elektrik/ Një pjesë e Tiranës mbetet pa energji elektrike, ja zonat
Sociale 17:29 - 23 Qershor, 2020

Punime në rrjet/ OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, ka bërë me dije se nesër disa zona të Tiranës nuk do të kenë energji elektrike. Energjia elektrike do të...

Sociale 16:36 - 23 Qershor, 2020

Tirana pa drita/ Zonat dhe oraret kur do të stakohet energjia elektrike

Operatori Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar abonentët e Tiranës për ndërprerjen e energjisë. Për shkak të punimeve të planifikuata në një nga fiderat e NST...

Lajme 22:54 - 18 Qershor, 2020

Skandali/ 8-vjeçari rezulton debitor miliona lekë në OSHEE

Qytetari Dëfrim Ndreu ka një problem me OSHEE-në. Në objektin e tij 3-katësh ka 4 sahate, nga të cilët 3 janë funksionalë dhe i katërti nuk...

Dëmtohet rrjeti elektrik/ Një pjesë e Tiranës mbetet pa energji elektrike, ja zonat
Sociale 17:05 - 18 Qershor, 2020

Nesër Tirana 6 orë pa drita/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, ka bërë me dije se nesër disa zona të Tiranës nuk do të kenë energji elektrike. Sipas OSHEE, për shkak...

Dëmtohet rrjeti elektrik/ Një pjesë e Tiranës mbetet pa energji elektrike, ja zonat
Sociale 16:06 - 15 Qershor, 2020

Nesër Tirana pa drita/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

Disa zona të Tiranës nuk do të kenë energji elektrike ditën e nesërme për gati 5 orë. Energjia elektrike do të stakohet nga ora 09:00 paradite...

Dëmtohet rrjeti elektrik/ Një pjesë e Tiranës mbetet pa energji elektrike, ja zonat
Sociale 20:12 - 14 Qershor, 2020

Nesër Tirana 6 orë pa drita/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, ka bërë me dije se nesër disa zona të Tiranës nuk do të kenë energji elektrike. Sipas OSHEE, për shkak...

Dëmtohet rrjeti elektrik/ Një pjesë e Tiranës mbetet pa energji elektrike, ja zonat
Sociale 20:56 - 9 Qershor, 2020

Nesër Tirana pa drita/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, ka bërë me dije se nesër disa zona të Tiranës nuk do të kenë energji elektrike. Sipas OSHEE, për shkak...

Sociale 16:04 - 8 Qershor, 2020

Nesër Tirana pa drita/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, ka bërë me dije se nesër disa zona të Tiranës nuk do të kenë energji elektrike. Sipas OSHEE, për shkak...

Dëmtohet rrjeti elektrik/ Një pjesë e Tiranës mbetet pa energji elektrike, ja zonat
Sociale 18:15 - 1 Qershor, 2020

Tirana dy ditë pa energji elektrike/ Ja zonat që preken

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Në njoftim thuhet se do të ketë stakim të...

Dëmtohet rrjeti elektrik/ Një pjesë e Tiranës mbetet pa energji elektrike, ja zonat
Sociale 18:34 - 31 Maj, 2020

Punime në rrjet/ OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar ndërprerje të energjisë elektrike në Durrës dhe Shijak. Kjo do të ndodhë për shkak të remontit në...

Dëmtohet rrjeti elektrik/ Një pjesë e Tiranës mbetet pa energji elektrike, ja zonat
Aktualitet 14:46 - 24 Maj, 2020

“Afat deri në qershor”/ OSHEE thirrje debitorëve: Bëhuni pjesë e aktmarrëveshjes për të përfituar faljen e kamatëvonesës

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike iu bën thirrje të gjithë debitorëve të energjisë të bëhen pjesë e aktmarrëveshjes për të përfituar faljen e kamatëvonesave, gjatë...

Lajme 18:18 - 16 Prill, 2020

Si do bëhet faturimi i energjisë elektrike për muajin prill?/ Administratori i OSHEE sqaron qytetarët

Për shkak të situatës së krijuar nga Covis-19, OSHEE, vendosi të mos lexonte matësat e muajit mars, duke faturuar me përafërsi me të njëjtin muaj të...

Sociale 22:00 - 12 Prill, 2020

Pagesat e energjisë elektrike/ OSHEE del me njoftimin e rëndësishëm

Edhe Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton qytetarët se duke nisur nga e hëna shërbimi për klientët do të qëndrojë i hapur deri në orën...

Dëmtohet rrjeti elektrik/ Një pjesë e Tiranës mbetet pa energji elektrike, ja zonat
Sociale 09:14 - 28 Mars, 2020

OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm/ Kush përfiton nga falja e kamatvonesave

Në kuadër të planit të hartuar nga qeveria për zbutjen e efektit negativ që krijon përballimi i emergjencës mjekësore të shkaktuar nga Covid-19, Operatori i Shpërndarjes...

Sociale 18:45 - 10 Mars, 2020

Punime në rrjet/ Tirana tre ditë pa energji elektrike, ja zonat që preken

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Në njoftim thuhet se do të ketë stakim të...

Dëmtohet rrjeti elektrik/ Një pjesë e Tiranës mbetet pa energji elektrike, ja zonat
Sociale 18:06 - 9 Mars, 2020

Punime në rrjet/ OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Në njoftim thuhet se do të ketë stakim të...