Connect with Us

All posts tagged "orjola pampuri"

Politikë 12:18 - 15 Shtator, 2019

Video-Drejtori i Ramës kapet mat/ PD publikon audiopërgjimin e radhës

Partia Demokratike ka publikuar sot një audiopërgjim , ku objekt është  Drejtori i Kadastrës Artan Lame. Sipas ish deputetes demokrate Orjola Pampuri, ky audio përgjim vërteton...

Aktualitet 12:36 - 3 Korrik, 2019

Nga biznesi i kromit, tek vila, dyqanet dhe apartamentet/ Sa i ka kushtuar Orjola Pampuri  buxhetit të shtetit?

Ish deputetja e PD Orjola Pampuri ka shkelur në Kuvend në vitin 2017 me një pasuri të konsiderueshme. Sipas të dhënave që CNA.al ka marrë pranë...

Aktualitet 21:45 - 26 Mars, 2018

VIDEO/ Deputetja e Bashës: Duhet futur në tekstet shkollore koncepti i martesave gay (sot mendon ndryshe)

Një vit më parë, Orjola Pampuri, në atë kohë sociologe, thoshte se në tekstet shkollore duhet futur koncepti i martesave gay. Por, tashmë që është bërë...

Politikë 15:17 - 13 Mars, 2018

PD-Ramës/ Kush i solli rusët e Gunvorit në zyrën e tij në Tiranë?

PD ka vijuar sërish me akuza kundër Edi Ramës për lidhjet me rusët. Deputetja e PD –së,  Orjola Pampuri i ka drejtuar disa pyetje Ramës. “Edi...

Politikë 16:41 - 16 Shkurt, 2018

Kandidati i PD-së ironizon “Republikën Basha”: Zbulon dhe përfaqësohet vetëm nga gjeni

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike në Qarkun Korçë, Andi Përmeti, ka reaguar pas gafës së bërë nga deputetja e “Listës Basha”, Orjola Pampuri, e cila...

kreu i PD lulzim basha
Nen Kryesore 1 16:20 - 16 Shkurt, 2018

Lista Basha godet sërish/ Parlamenti i Rumanisë i dyti pas Pentagonit

Nuk janë të rralla rastet kur deputetët e PD-së, të dalë nga “Lista Basha”, bëjnë gafa nga më qesharaket. Një e tillë është edhe kjo që...

Aktualitet 11:45 - 14 Shkurt, 2018

Urimi i deputetes së PD bën xheloze G.D.

Pas skandalit pervers që ka plasur në grupin e PD-së, megjithëse urimi për Shën Valentin është krejt personal, deputetja demokrate, Orjola Pampuri ka bërë një postim...

Aktualitet 22:51 - 19 Dhjetor, 2017

Akuzat e deputetes së Lulit/ CityNews i përgjigjet publikisht

Deputetja e Lulzim Bashës, Orjola Pampuri, ka reaguar pas lajmit të publikuar nga CityNews.al, se në kohën kur deputetët dhe përballeshin me gardën dhe jashtë Kuvendit...

Aktualitet 14:26 - 24 Korrik, 2017

 Ku votuan deputetët e Bashës?

Zgjedhjet në PD turpësisht dhe publikisht dhanë një mesazh gënjeshtar të Lulzim Bashës dhe manipulatorëve të tij për pjesëmarrjen në votim. Por përtej falsifikimit dhe mbushjes...

Aktualitet 18:34 - 31 Maj, 2017

E dyta e Republikës së Re në Tiranë/Pro Cannabisit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha që në momentin që u fut në çadër përpara kryeministrisë armën më të fortë të akuzave ndaj Edi Ramës kishte...