Connect with Us

All posts tagged "oriola"

Aktualitet 14:10 - 19 Korrik, 2019

Foto- Oriola Marashi “nxeh” Instagramin/ Ekspozon format bombastike me bikini

Modelja seksi Oriola Marashi duket se nuk do të ndalet këtë verë me fotot provokuese.  Së fundmi ajo ka postuar disa foto të reja ku tregon...

Aktualitet 10:53 - 8 Korrik, 2019

“E keni bërë shtyllën kurrizore si gjarpër”/ Oriola Marashi “masakrohet” me komente në foton seksi

Modelja shqiptare Oriola Marashi nuk ngurron asnjëherë të publikojë foto seksi dhe provokuese ku tregon format e saj bombastike . Së fundmi ajo ka publikuar tre...

Aktualitet 13:42 - 24 Maj, 2019

“Po kopjon Oriola Marashin”/Komentuesit “masakrojnë” Kejvina Kthellën me pyetjet

Në fotot e fundit modelja Kejvina Kthella ka pozuar për një nga markat shume prestigjioze në botë, “Guess”. Ajo shfaqet me të brendshme dhe i ka...

Aktualitet 13:25 - 22 Maj, 2019

Foto/Oriola Marashi “nxeh” bregdetin shqiptar, ekspozon format seksi

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi njihet për fotot e saj seksi në rrjetet sociale ku ekspozon format bombastike. Së fundmi ajo ka postuar dy foto...

Aktualitet 13:53 - 4 Maj, 2019

“Pashë një ëndërr, por ti nuk ishe”/Oriola Marashi nuk ndalet me pozat provokuese, tregon format seksi

Modelja shqiptare, Oriola Marashi së fundmi ka postuar disa foto ku shihet duke tymosur një cigare, dhe tregon format bombastike e veshur me një fustan të...

Kryesore Show Biz 14:10 - 28 Prill, 2019

Foto/Oriola Marashi “nxeh” Instagramin, ekspozon format bombastike në shtrat

Oriola Marashi, është një nga modelet më të bukura e cila në rrjetet sociale poston shpesh herë foto ku ekspozon format e saj bombastike, por edhe...

Aktualitet 13:32 - 28 Prill, 2019

“Mund të jesh pornostare”/Oriola Marashi i kthen përgjigjen epike komentuesit

Oriola Marashi përflitet gjithmonë për format trupore seksi por në një prej fotove të saj provokuese një ndjekës e ka ofenduar. “Modele ste shkon, pornostare po”,...

Aktualitet 14:25 - 24 Prill, 2019

Foto/Oriola Marashi “trondit” Venecian, tregon format bombastike

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi në Shqipëri.Ish-anëtarja e OTR vazhdon të “tronditë” rrjetin me fotot e saj, që me ardhjen e verës janë...

Kryesore Show Biz 12:25 - 2 Mars, 2019

Oriola Marashi kopje e supermodeles së njohur? Reagon e ëma e modeles shqiptare

Fotografi i njohur Juxhin Kurti mendon se modelja Oriola Marashi i ngjan ish-modeles së  Victoria’s Secret, Alessandria Ambrosio në fotot e reja në Instagram. Shpesh herë...

Kryesore Show Biz 10:40 - 8 Shkurt, 2019

E zhveshur Oriola Marashi provokon Renato Mekollin: “As ai nuk ma gjen dot!”

Oriola Marashi ka vendosur njëherë e mirë që të përdorë lazerin për depilim total. Ndaj modelja ka bërë një video provokuese në lidhje me këtë gjë...

Kryesore Show Biz 11:25 - 29 Janar, 2019

Oriola Marashi bëri postimin provokues si Kim Kardashian, por u pendua menjëherë!

Pozat e saj “topless” janë ndër më të komentuara në rrjetet sociale, por Oriola Marashi ka zgjedhur pikërisht këtë mënyrë për të tërhequr vëmendjen. Ditën e...

Kryesore Show Biz 11:23 - 26 Janar, 2019

“”Si pornostare ke dalë”, Oriola Marashi poston foton pa reçipeta, fansat e kritikojnë

Ajo është një nga modelet shqiptare më të ndjekura në rrjete sociale, ku nuk mungojnë postimet seksi dhe provokuese. Është fjala për Oriola Marashin, e cila...

oriola marashi ne plazh
Kryesore Show Biz 14:53 - 15 Janar, 2019

Oriola Marashi provokon me fotot tërheqëse në Instagram

Oriola Marashi njihet për fotot e nxehta dhe provokuese që poston në rrjetet sociale. Modelja shpeshherë vendos përshkrime pikante për fotot që publikon. Sëfundmi ajo ka...

Aktualitet 10:53 - 25 Nentor, 2018

“Mami mos u mërzit!” Të gjithë e njohim si femër super seksi, por Oriola na qenka një “çun i vogël”

Të gjithë e njohim si një modele seksi dhe tërheqëse, që mjafton të publikojë një foto në Instagram dhe do të kthehet menjëherë në fokus të...

Kryesore Show Biz 10:40 - 24 Nentor, 2018

Oriola Marashi po bën plazh në mes të dimrit dhe fotot me bikini janë të “tepërta”

Ndryshe nga ne, që rrobet e banjës i kemi fshehur diku në dollap, Oriola Marashi ka zgjedhur t’i mbajë veshur edhe për ca kohë. Modelja  është...

Aktualitet 12:41 - 15 Nentor, 2018

Oriola Marashi thyen rrjetin/ Së shpejti do bëhem me fëmijë

Oriola Marashi është një nga modelet më të komentuara për momentin. Ditën e sotme modelja ka thyer rrjetin me një postim të sajin. Oriola ka postuar...

Aktualitet 23:37 - 11 Nentor, 2018

Bjonde apo brune? Oriola Marashi bëri zgjedhjen e duhur dhe duket yll!

E shtuna e ka gjetur modelen shqiptare Oriola Marashi në Kosovë dhe me siguri për projektin e rradhës! Duket se bukuroshja shqiptare ka vendosur të transformohet...

Kryesore Show Biz 10:24 - 4 Nentor, 2018

“Vendi më i çuditshëm ku ke kryer marrëdhënie?” Ish-zëdhënësja e PD-së jep përgjigjen befasuese

Ish-zëdhënësja e PD-së, Oriela Nebiaj ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Mos i fol shoferit” të Rudina Dembacaj. Gjatë emisionit, moderatorja i ka bërë një...

Aktualitet 13:42 - 28 Dhjetor, 2017

“Më honksh m**** pra”, modelja nuk e mban gojën pas komentit të Ermal Mamaqit

Ajo është një ndër modelet me simpatike dhe me forma fizike shumë të mira. Oriola Marashi, e cila së fundmi është bërë pjesë edhe e grupit...

Aktualitet 12:06 - 21 Dhjetor, 2017

‘Do i them Babagjyshit të të sjellë ca rroba’, Oriola Marashi lë fansin pa fjalë

Oriola Marashi është kthyer në një nga modelet shqiptare më të komentuara, sidomos pasi u bë pjesë e grupit OTR. Fotot e saj provokuese në Instagram...

Aktualitet 11:35 - 20 Dhjetor, 2017

Foto/Modelja shqiptare gjysëm e zhveshur në dhomën e hotelit

Pak javë më parë modelja Oriola Marashi u bë pjesë e grupit muzikor “OTR”, grup ky me në krye reperin Noizy. Por para se të përflitej...

Aktualitet 13:35 - 15 Dhjetor, 2017

Foto/Modelja shqiptare “çmend” djemtë me lëvizjet e saj seksi

Oriola Marashi ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit pas një videoje ku Noizy e quante “Divën e OTR”. Modelja tërheq gjithnjë vëmendjen me postimet...

Aktualitet 14:55 - 13 Dhjetor, 2017

Encës sapo ia zunë vendin: Noizy prezanton divën superseksi të OTR-së

Pas largimit të Encës nga OTR, është përfolur shumë se kush do e zinte vendin e saj e çdo vajzë e re që futej në OTR...