Connect with Us

All posts tagged "organizimi"

Aktualitet 12:52 - 13 Korrik, 2019

Basha pranon dështimin/ PD nuk funksionon në bazë

Dje në një mbledhje që ka zhvilluar, kreu i Partisë Demokratike me strukturat e tij drejtuese, më në fund ka pranuar atë që CNA.al ka prej...

Aktualitet 14:29 - 15 Dhjetor, 2016

Çfarë po ndodh me opozitën/Një skaner mbi situatën e vërtetë të PD, nga jugu në veri

Forca më e madhe politike në vend 6 muaj përpara ditës së zgjedhjeve ende nuk ka gati strukturat e saj në bazë. Nga jugu në veri,...

Aktualitet 12:50 - 16 Nentor, 2016

EKSKLUZIVE-Flet Osman Stafa ish-kreu i PD-së Durrës/ Enno, Ristani dhe Kadilli po shkatërrojnë PD-në

Ish-kreu demokrat i degës së Durrësit, Osman Stafa, larguar nga detyra pak kohë më parë ka folur ekskluzivisht për Citynews. Stafa ka sqaruar pozicionin e tij...

Aktualitet 10:35 - 24 Maj, 2016

Ndryshku politik i PD-së/Pse nuk meret seriozisht opozita e Lulzim Bashës?

PD-ja në gati tre vite drejtim nga Lulzim Basha ende nuk ka filluar te meret seriozisht dhe të besohet në shumicë nga shqiptarët. Një fakt që...