Connect with Us

All posts tagged "organizatat"

Aktualitet 18:47 - 19 Qershor, 2019

Nga Armand Shkullaku/ Organizata e Rilindjes duhet të shkrihet

Përgjimet mbi organizatën e strukturuar të Rilindjes dhe, mbi të gjitha, reagimi i saj pas publikimit të tyre, ka sjellë në rend të ditës si të...

Aktualitet 13:23 - 23 Janar, 2017

Ish-gruaja e Ramës propagandë me miliardat e Sorosit/Ja shuma që merr për të ofruar organizatat e tij në Maqedoni

Një ndër faqet më të mëdha në Maqedoni “Dvdenik” është hapur sot me një akuzë të rëndë ndaj ish-bashkëshortes së kryeministrit Edi Rama. Gazeta shkruan se...