Connect with Us

All posts tagged "operacioni “Mezhgorani”"

Politikë 22:26 - 1 Mars, 2020

“Te fala kryeprokurorit Çela!”/ Aktivisti tallet me lirimin e Çilit dhe të arrestuarve të “Mezhgoranit”

Aktivisti i Shoqërisë Civile që ka drejtuar protestën kundër armëve kimike Zirkon Disha, ka ironizuar Prokurorin e Përgjithshëm Olsian Çela, i cili tha se arrestimet e...

Kronika 21:03 - 1 Mars, 2020

“Mezhgorani”/ Gjykata jep vendimin për Henri Çilin dhe 29 të arrestuarit

Gjykata e Përmetit ka dhënë vendimin për 31 të arrestuarit e operacionit të policisë “Mezhgorani”. Mësohet se trupi gjykues ka liruar nga burgu pronarin e UET-së...

Kronika 20:49 - 29 Shkurt, 2020

“Mezhgorani” fundos një tjetër person/ Arrestohet i riu në Gjirokastër

Arrestohet një tjetër person i shpallur në kërkim, në sajë të operacionit “Mezhgorani”, që ka çuar edhe në ndalimin e pronarit të UET-së Henri Çilit. Mësohet...

Lajme 16:33 - 29 Shkurt, 2020

Vajza e Eli Farës e përfshirë në hetimin që i vuri prangat Çilit/ Policia kontroll banesës, zbulohet roli

Një tjetër personazh publik i mediave rozë, është përfshirë në botën e krimit. Këtë radhë bëhet fjalë për Roxhensa Kapuranin, e njohur si Marina Fara, vajza...