Connect with Us

All posts tagged "olsi"

Lajme 20:41 - 15 Dhjetor, 2019

Ngjarja e rëndë në Librazhd/ Olsi del nga koma dhe shuan dyshimet, çfarë ndodhi në dhomën e çiftit

Olsi Hajdari, bashkëshorti i Rezarta Hajdarit e cila humbi jetën dy ditë më parë në Librazhd, ka shuar dyshimet lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi...

Aktualitet 12:56 - 30 Qershor, 2019

Foto/ Olsi, Gregori dhe Aneta Rama i drejtohen kutive të votimit

Kryeministri Edi Rama së bashku me bashkëshorten e tij Linda rama i është drejtuar kutive të votimit, rreth orës 09:00, në KZAZ në Surrel. Por, ndërkohë...

Kryesore Show Biz 11:25 - 24 Prill, 2019

“Faleminderit njeriu im i zemrës”/Olsi Bylyku zbulon pamjet e ditëlindjes të organizuar nga e dashura

Aktori dhe moderatori i BE-coffe, Olsi Bylyku, ka publikuar pamjet e 21- vjetorit që festoi me njerëzit e tij të dashur! E gjitha ishte një surprizë...

Kryesore Show Biz 12:40 - 31 Mars, 2019

Pasi u fotografua për herë të parë me të dashurën, reagon Olsi Bylyku

Aktori i humorit, Olsi Bylyku, është shumë i rezervuar për të ndarë me ndjekësit detaje nga jeta e tij personale, madje është shprehur shpesh në skeçe...

Kryesore Show Biz 11:10 - 2 Mars, 2019

“U grimova me makijazhin e mamit!” Olsi Bylyku tregon pse fshiu klipin, por ne e gjetëm!

Nuk e dinim por përpara se të vinin me projektin e tyre “Si të flas”, Olsi Bylyku dhe Lorenc Hasrama kishin bërë një tjetër këngë bashkë....

Kryesore Show Biz 12:40 - 9 Shkurt, 2019

“Ua, ç’më bëre” Olsi Bylyku tregon kë do më shumë Besin apo Erionin

Tani që janë një treshe kaq e fortë dhe e pëlqyer nga publiku, Olsi Bylyku e ka të vështirë t’i ndajë, në jetë, ashtu si në...

Kryesore Show Biz 12:10 - 14 Janar, 2019

Olsi Bylyku preket gjatë lojës së kolegëve: “Është ofendim! Jap dorëheqjen nesër në Klan!”

Olsi Bylyku ka rënë pjesë e një kamere të fshehtë përgatitur nga kolegët e tij të “Be Coffe”, Besi dhe Erjoni. Ata ishin gati të tre...

olsi rama vellai i kryeministrit edi rama
Aktualitet 11:57 - 4 Janar, 2019

Foto-Mbyllja e basteve sportive/ Zbardhen parapaskenat që “fundosin” Ramën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot denoncimin e një qytetari dixhital, në lidhje me vendimin e qeverisë për të mbyllur bastet dhe llotot sportive. Qytetari thekson...

Aktualitet 10:54 - 23 Dhjetor, 2018

Olsi Bylyku tregon si i vodhi prindërve lekët

Të ftuarit e puntatës speciale në “Xing me Ermalin” kanë treguar nga një histori që u ka ndodhur për Vit të Ri e ndër ta i...

Kryesore Show Biz 10:53 - 12 Nentor, 2018

Olsi Bylyku publikon këngën e ndjerë, kritikohet nga artisti i njohur: “Ishte artificiale”

Ndërsa është kthyer në një nga aktorët e humorit më të dashur për publikun, Olsi Bylyku ka treguar se synon që të përfshihet edhe në tregun...

olsi rama vellai i kryeministrit edi rama
Aktualitet 16:48 - 19 Tetor, 2018

Lufta kundër bixhozit/ Qytetari zbulon se si Rama favorizoi vëllanë e tij

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari në rrjetet sociale. Në mesazhin e qytetarit digjital shkruhet se kryeministri Edi Rama ka favorizuar vëllanë e...

Aktualitet 21:18 - 16 Tetor, 2018

Lufta ndaj bixhozit/ Rama tregon të vetmin vend, ku do lejohen

Kryeministri Edi Rama ka thënë se në datën 1 janar të vitit nuk do ketë më baste dhe kazino elektorine në asnjë vend. Gjatë një interviste...

Kryesore Show Biz 10:29 - 20 Shtator, 2018

Emisioni i tyre fillon së shpejti/ Bes Kallaku dhe Kimikati ndryshojnë pamjen

Bes Kallaku, Erion Isai dhe Olsi Bylyku kanë qenë tre aktorët më të komentuar së fundmi për emisionin që ato do të sjellin së shpejti në...

olsi rama vellai i kryeministrit edi rama
Aktualitet 12:03 - 18 Shtator, 2018

Fakte tronditëse/ Ja si Rama po mbron vëllain e tij

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji në një deklaratë për mediat paraditen e sotme ka reaguar në lidhje me lirimin nga burgu të Ermal Hoxhës, nipi...

Kryesore 14:04 - 7 Maj, 2018

“Pakti Rama-Tahiri”/ Zbulohen detaje të tjera, ja pse nuk arrestohet ish-ministri

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka në një deklaratë për shtyp ka akuzuar kryeministrin Rama se nuk e dorëzon Saimir Tahirin, pasi ky i fundit ka...

Kryesore Show Biz 23:00 - 19 Shkurt, 2018

Fjorentina dhe Olsi përcjellin mesazhe për njëri tjetrin në rrjetet sociale

Mbrëmjen e djeshme, ish-banori i Big Brother 9, Olsi Klosi ka shprehur acarimin e tij nëpërmjet një postimi në Instastory. “Me këto nerva dhe me këtë...

Aktualitet 22:35 - 26 Janar, 2018

Berisha akuza të forta Olsi Ramës dhe Ambasadores Vlahutin

Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” ka prekur edhe një herë heshtjen e Ambasadores së BE Romana Vlahutin lidhur me kanabizimin e...

Aktualitet 12:32 - 10 Dhjetor, 2017

Kryeministri i hap rrugë konçesionit multimilioner për llogari të Olsi Ramës

Në një dalje për mediat mesditën e sotme, deputeti i PD, Endri Hasa ka akuzuar kryeministrin Rama se me një vendim të qeverisë pak kohë më...

Aktualitet 12:02 - 4 Nentor, 2017

Zbulohen lidhjet e Orest Sotës me Olsi Ramën dhe Saimir Tahirin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur sot të tjera akuza për lidhjet e biznesmenit të kapur dje në Elbasan, me vëllanë e kryeministrit Edi Rama dhe Saimir...

Kryesore Show Biz 14:30 - 27 Korrik, 2017

Si do reagojë Olsi?/ Fiorentina poston video nga shtrati

Olsi dhe Fiorentina po vahzdojnë të shijojnë dashurinë e tyre edhe pas përfundimit të Big Brother. Olsi poston shpesh foto të tilla, por duket se kësaj...

Kryesore Show Biz 23:20 - 9 Korrik, 2017

Fiorentina e Big Brother/ Ja kush më ka çuar mesazhet kërcënuese për Olsin

Çifti i famshëm i Big Brother 9, Olsi dhe Fiorentina kanë dhënë një intervistë për emisionin “Thumb”. Në intervistë ata kanë zbuluar disa nga planet e...

Aktualitet 16:09 - 7 Korrik, 2017

Nuk përmbahen banorët e Big Brother/Zihen live në emision, ja kush u bë molla e sherrit

Megjithëse Big Brother ka përfunduar, duket se telenovela e banorëve po vazhdon edhe jashtë. Olsi dhe Fiorentina, dy finalistët e “Big Brother”, ja ndër më të...

Aktualitet 20:29 - 5 Korrik, 2017

E pështyu në fytyrë para mijëra shqiptarëve/Takohen pas Big Brother Olsi dhe Damiano, ç’po ndodh?

Edicioni i nëntë i Big Brother Albania ka qenë një ndër edicionet më të përfolura dhe është zhvilluar midis polemikash, si në shtëpi, ashtu edhe jashtë...