Connect with Us

All posts tagged "olsi rama"

Politikë 20:49 - 12 Shkurt, 2020

Video/ Bardhi nuk ‘i ndahet’ Ramës: Pse OFL nuk bllokon makinën luksoze të vëllait tënd?

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi nuk “i ndahet” kryeministrit Rama, pas largimit të këtij të fundit me një makinë të blinduar nga Selia e...

Politikë 12:28 - 12 Shkurt, 2020

Mjeti i blinduar i vëllai të Ramës lëviz në shkelje të rregullave/ Salianji zbulon urdhrin e Lleshajt

Ish deputeti i PD, Ervin Salianji e ka quajtur aksionin për makinat e blinduara, spektaklin të organizuar. Salianji ka akuzuar Ramën se ka dhënë urdhër të...

olsi rama vellai i kryeministrit edi rama
Denoncim 14:35 - 17 Gusht, 2019

Zbulohet skandali/ Ja si Olsi Rama po pastron paratë e krimit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë sot një denoncim në drejtim të kryeministrit Edi Rama si dhe vëllait të tij Olsi Rama. Në një postim në rrjetet...

Kryesore 19:19 - 13 Gusht, 2019

Berisha akuza të forta Ramës/ “Po shet vëllain për të shpëtuar lëkurën e tij”

Ish kryeministri, Sali Berisha, ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me deklaratat e kreut të qeverisë, Edi Rama, i cili, duke iu përgjigjur...

olsi rama vellai i kryeministrit edi rama
Aktualitet 19:22 - 20 Janar, 2019

Denoncimi/ Kompanitë e Olsi Ramës po bëjnë kërdinë

“Të gjitha pikat e basteve (llotot) në Tiranë dhe gjithë Shqiperinë janë në aksion mbi xhepat e qytetarëve siç ishin para se të mbylleshin…”. Ish kryeministri,...

olsi rama vellai i kryeministrit edi rama
Aktualitet 13:03 - 5 Janar, 2019

Mashtrimi me mbylljen e basteve/ Kompania e Olsi Ramës vijon punën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot denoncimin e një “qytetari dixhital”, sipas të cilit pavarësisht ligjit për mbylljen e basteve sportive kompania e Olsi Ramës dhe...

Aktualitet 22:29 - 22 Tetor, 2018

Mbyllja e basteve/ Berisha jep alarmin

Ish-kryeministri Sali Berisha nga studio e emisionit “Open” ka folur për mbylljen e basteve, propozim i kryeministrit Edi Rama. Berisha ka thënë se bastet duhet të...

Aktualitet 23:05 - 18 Tetor, 2018

Basha plas “bombën”/ Saimir Tahiri në rrezik?

Kreydemokrati Lulzim Basha, lëshoi akuza të forta ndaj  ish-Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe pasardhësit të tij Fatmir Xhafaj. Duke folur nga studio e Opinion, Basha...

olsi rama vellai i kryeministrit edi rama
Aktualitet 15:05 - 18 Maj, 2018

Zbulohet skema e mashtrimit/ Ja si i vjedh shqiptarët vëllai i kryeministrit

Një tjetër denoncim është publikuar sot nga ish-kryeministri Sali Berisha, nëpërmjet një postimi në faqen e tij në rrjetet sociale. Berisha ka publikuar mesazhin e një...

Aktualitet 22:19 - 15 Maj, 2018

Berisha akuza vëllait kryeministrit/ Ka përdorur disa herë makinën e trafikantit Genc Xhixha

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha, ka shpërthyer në akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe vëllait të tij Olsi Rama. I ftuar në emisionin “Studio e hapur”,...

Aktualitet 22:18 - 8 Maj, 2018

“Ku fle Gazi, fle dhe Olsi”/ Berisha zbulon çfarë fshihet pas Rrugës së Arbrit

Ish-kryeministri, Sali Berisha, deklaroi se emisionin “360 Gradë” të Artur Zhejit se në ndërtimin e Rrugës së Arbrit është i përfshirë vëllai i Kryeministrit, Olsi Rama....

Kryesore 20:37 - 21 Prill, 2018

Mashtrimi 5 milion eurosh/ Zbulohet kush qëndron pas kompanisë “Gulf”

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon publikimin e mesazheve të qytetarëve dixhital, në profilin e tij në rrjetet sociale. Pasditen e sotme, Berisha ka publikuar mesazhin e një...

sali berisha lideri histori i PD
Politikë 21:05 - 24 Mars, 2018

Kokaina e Durrësit/ Berisha sulmon Xhafën

Në një postim në rrjetet sociale, ish-kryeministri Sali Berisha, ka komentuar intervistën e dhënë nga ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafa, për “Zërin e Amerikës”. Sipas Berishës...

Politikë 16:22 - 12 Mars, 2018

Olsi Rama flet për kokainën dhe marrëdhënien me Edin

I ftuar në emisionin ‘Rubrika Sportive’, Olsi Rama është shprehur se nuk ka lidhje  me drogën, duke thënë se ato që thuhen  janë të sajuara nga opozita....

Politikë 17:08 - 7 Mars, 2018

Faktet që Olsi dhe Edi Rama, janë klani politik i kokainës së Durrësit

Ish-kryeministri Sali Berisha, teksa vijon komentimin e sekuestrimit të 613 kilogramëve kokainë në Maminas, i qëndron bindjes se pas kësaj sasie qëndron klani politik, Edi Rama...

Aktualitet 21:10 - 5 Shkurt, 2018

Aktorët serb “provokojnë” Ramën/ Imitojnë atë dhe vëllain e tij

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, është vënë në qendër të vëmendjes në Serbi, këtë herë duke u imituar nga një aktor serb. Aktori serb ka imituar...

Aktualitet 22:35 - 26 Janar, 2018

Berisha akuza të forta Olsi Ramës dhe Ambasadores Vlahutin

Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” ka prekur edhe një herë heshtjen e Ambasadores së BE Romana Vlahutin lidhur me kanabizimin e...

Aktualitet 18:57 - 30 Dhjetor, 2017

Zbulohet arsyeja e largimit të Sheraton nga Shqipëria

Lajmi për largimin e Sheraton nga Shqipëria, si një nga markat më të fuqishme botërore të hotelerisë, ka shtyrë ish-kryeministrin Sali Berisha që të reagojë. Me...

Aktualitet 16:02 - 29 Dhjetor, 2017

Gazetarja deklaratë “bombë” për vëllain e Kryeministrit/ Tregon ultimatumin e Kancelares Merkel

Gazetarja Anduena Llabani, ishte e ftuar në emisionin “360 gradë” të Artur Zhejit, ku ka bërë disa deklarata të forta lidhur me takimin e kryeministrit Edi...

Aktualitet 23:26 - 19 Dhjetor, 2017

Akuza e fortë Berishës: Tahiri dhe vëllai i Ramës të implikuar në trafik ndërkombëtar droge

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka hedhur akuza të forta në drejtim të qeverisë Rama 2 dhe kryeministrit Edi Rama. I ftuar në emisionin “360gradë”, të Artur Zhejit...

Aktualitet 09:27 - 14 Dhjetor, 2017

Nga Ervin Baku/ Olsi Rama, titulli fitohet në fushë

Të hënën në mbrëmje ndoqa prononcimin e Olsi Ramës, drejtor i përgjithshëm i Partizanit, në lidhje me titullin kampion të vitit 2015-2016 në Kategorinë Superiore në...

Aktualitet 17:24 - 28 Shtator, 2017

Berisha zbulon makinën e kokainës/Ja kush ishin pasagjerët

Ish-kryemninistri Sali Berisha, ka hedhur akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama, duke theksuar se vëllai i tij është i përfshirë në trafikun e kokainës. Sipas...

Aktualitet 13:58 - 29 Gusht, 2017

Rama bën gati liçencën e kazinosë më të madhe në rajon/U ndihmua nga vëllai i tij

Ish-kryeministri Sali Berisha ka sulmuar ashpër kryeministrit Edi Rama, teksa është ndalur tek investimet e huaja në vendin tonë. Berisha shkruan në rrjetet sociale se Rama...