Connect with Us

All posts tagged "olsi bylyku"

Aktualitet 14:41 - 11 Korrik, 2019

Ermal Mamaqi “braktis” Klanin/ Zbulohet se kush do ta zërë vendin e tij

Lajmi se moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi do të largohet nga televizioni Klan po bën bujë shumë të madhe në media. Sipas Indeksonline, Mamaqi do të...

Aktualitet 16:47 - 6 Qershor, 2019

Braktisin “BE Coffee”? Olsi Bylyku dhe Bes Kallaku së shpejti me një projekt të ri

Dy aktorët dhe moderatorët e “BE Coffee” Olsi Bylyku dhe Bes Kallaku kanë menduar të realizojnë një projekt jashtë programit të “BE Coffee.” Aktori Olsi Bylyku...

Kryesore Show Biz 19:12 - 2 Qershor, 2019

Olsi Bylyku i tregon të gjitha/ Del më të brendshme para publikut

Olsi Bylyku është një nga aktorët më të dashur të ekranit shqiptar. Së bashku me kolegët e tij Erion Isain dhe Bes Kallakun i dhurojnë shumë...

Aktualitet 18:26 - 4 Maj, 2019

‘Sa e ke rrogën?’/ Olsi Bylyku pranon që paguhet më pak se Erjon Isai dhe Bes Kallaku

Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku e ka pranuar se në BE Coffee paguhet më pak se dy bashkëpunëtorët e tjerë Erjon Isai dhe Bes...

Aktualitet 17:57 - 4 Maj, 2019

‘Nuk kemi ndërmend fejesa e martesa’/ Olsi Bylyku tregon për lidhjen e dashurisë

Olsi Bylyku është një nga aktorët më të dashur për publikun i cili u bë i njohur me rolin  e ‘Kimikatit’ në Portokalli. Tani atë e...

Kryesore Show Biz 11:55 - 29 Gusht, 2017

Kimikati prezanton familjen/ Kush është babai që e bën të mos mbajë mend asgjë

Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, i cili njihet ndryshe edhe si “kimikati” ka postuar në rrjetet sociale një foto me familjen e tij. Ndryshe...

Kryesore Show Biz 21:04 - 13 Maj, 2017

Kur dy aktorët e Portokallisë bien në dashuri bëjnë vepra arti/Kjo është kënga më qesharake e momentit

Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku janë aktorët më argëtues dhe më të pëlqyer të Portokalisë, të cilët bëjnë gjithë publikun të qajë nga të qeshurat. Megjithatë...