Connect with Us

All posts tagged "oja"

Life Style 12:33 - 30 Korrik, 2019

Serhan takon Ojën/ A do të mundet të zbulojë se ajo është shtatzënë?

Serhan me një shishe verë në duar shkon tek Oja dhe i kërkon asaj që për herë të fundit të pinë nga një gotë së bashku....

Life Style 10:36 - 29 Korrik, 2019

Serhan i tregon Merves se e dashuron Ojan/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Arzu i kërkon Ojas të ftojë Burxhun në festën e verës. Serhan fton Merven për drekë dhe i tregon që është shumë i sigurt se ajo...

Life Style 09:46 - 22 Korrik, 2019

Vrasje të vogla/ Oja kërcënon Merven me prova, ja ç’do ndodhë sot

Oja mbetet e vetme në makinë por arrin të shpëtojë. Ajo pret rripin e sigurimit dhe merr celularin ku ka regjistruar bisedën me Merven. Merven e...

Life Style 10:13 - 11 Korrik, 2019

Merve dhe Elif bashkohen për t’i bërë keq Ojas/ Çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Elif pranon t’ja bëjë kurën Ojas. Tajlan vishet bukur për t’i rënë në sy shërbyeses së re por zhgënjehet kur mëson se ajo është larguar. Oja...

Aktualitet 12:40 - 6 Korrik, 2019

Pantallona të grisura dhe ekstravagante/ “Oja” nuk njihet në jetën e saj reale, ja ndryshimi drastik

E njohur në Shqipëri si “Oja”, aktorja turke luan rolin e një doktoreshe që rikthehet në lagjen e saj të vjetër për tu hakmarrë ndaj mikeshave...

Life Style 10:12 - 4 Korrik, 2019

Merve kërkon të heqë qafe Ojan/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Merve takon në burg vëllain e saj Rëzain dhe i tregon që Serhani e la. Ajo i kërkon çelësat e shtëpisë dhe i tregon që ka...

Kuriozitete 11:21 - 17 Qershor, 2019

Burxhu fajëson Arzun për gjendjen e Ojas/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Merve, Pelin dhe Arzu shkojnë të takojnë Ojan në spital. Ato dyshojnë tek njëra-tjetra. Burxhu hyn në dhomën e Ojas dhe kërkon për byrzylykun e saj...

Aktualitet 10:49 - 14 Qershor, 2019

Dikush përpiqet të vrasë Ojan, ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Profesori futet në shtëpinë e Merves. Burxhu nxehet kur mëson se Arzu ka shkuar në dasmë. Ajo i kërkon Mehmetit të përzërë Arzun pasi ka frikë...

Aktualitet 18:37 - 9 Qershor, 2019

“Ndihem mashkullore, dashuria të shkatërron”/ Aktorja e preferuar e shqiptarëve habit me deklaratën

Aktorja shumë e dashur për shqiptarët Gokçe Bahadir, e cila u bë e njohur për rolin e saj si Oja në serialin “Vrasje të vogla”, ka...

Life Style 08:41 - 30 Maj, 2019

Arzu dhe Mehmet humbin në pyll, Pelin kërcënon Ojan/ Ja ç’do ndodhë sot në “Vrasje të vogla” 

Mehmet dhe Arzu vendosin të bëjnë pushime në mal së bashku me fëmijët. Burxhu nuk e lë Mehmetin të shkojë vetëm. Arzu nxehet me Mehmetin dhe...