Connect with Us

All posts tagged "oferte"

Basha dhe Rama pas marreveshjes se 18 Majit
Aktualitet 21:27 - 30 Qershor, 2019

Rama vjen me oferta konkrete për Lulzim Bashën

Edi Rama gjatë konferencës së tij ka ardhur me disa oferta konkrete për opozitën. Rama deklaroi se është i gatshëm për dialog pa kushte dhe të...

edi rama dhe ilir meta
Aktualitet 16:19 - 11 Qershor, 2019

“Iki si President, nuk ka asnjë problem”/ Meta ofertë mazhorancës

Presidenti Ilir Meta ka komentuar veprimet e mazhorancës në lidhje me shkarkimin e tij. Ai ka thënë se se mund të largohet pasi të zgjidhet kriza....

Aktualitet 22:21 - 16 Maj, 2019

A ka një ofertë për opozitën?/ Përgjigjet Rama

Kryeministri Edi Rama u pyet nëse ka një ofertë konkrete për bisedime me opozitën. Nga studio e emisionit “Opinion” ai u përgjigj se ky është një...

Aktualitet 14:19 - 28 Prill, 2019

“Ka edhe keqkuptime të vogla”/Alesia Bami tregon si u bë pjesë e Top Channel

Alesia Bami,e njohur si ish velina e emisionit investigativ “Stop”, tërhoqi vëmendje me pamjen dhe format trupore. Lajmi i largimit të saj nga “Stop” bëri bujë...

Aktualitet 11:53 - 17 Prill, 2019

“Kam refuzuar ofertën nga Top Channel”/Moderatorja shqiptare tregon arsyet e largimit nga televizioni

Moderatorja simpatike Arjola Shehu pasi u largua nga televizioni “Klan”  ku ishte moderatore e emisionit “Kush vjen për drekë” ,ka rrëfyer se ka pasur një ofertë...

Kryesore Show Biz 10:35 - 21 Dhjetor, 2018

“Mjafton të dish t’ja kërkosh”/Xhensila Peres i ofrojnë shifrën marramendëse

Xhensila Pere është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar, e cila u bë e njohur me pjesëmarrjen në realityshow-n “Big Brother Albania”. Së...

Aktualitet 09:41 - 18 Nentor, 2018

Moderatori shqiptar e pranon/ Më kanë ofruar 100 mijë euro për një natë

Moderatori Arjon Muça ka bërë një deklarata shokuese në studion e emisionit “Mos i fol shoferit” Ora News. Muça ka treguar se ka pasur oferta seksuale...

Aktualitet 19:59 - 6 Gusht, 2018

Real Madrid me ofertë marramendëse/ 250 milionë euro për këtë yll

Real Madrid deri më tani ka “fjetur” këtë merkato, por deri në fund mund të bëjë goditjen e madhe.Don Balon ka publikuar sot se presidenti i...

Aktualitet 18:46 - 25 Janar, 2018

Dorëheqja e Blushit nga politika/ Duka: Më vjen keq, jam i gatshëm për…

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në rubrikën “Opinion” në televizionin News24, teksa komentoi situatën aktuale politike në vend, si dhe protestën e...

Aktualitet 22:22 - 20 Dhjetor, 2017

Kryemadhi ofertë Ramës/ Ejani të enjten të votojmë së bashku për…

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka sulmuar qeverinë Rama 2 dhe kryeministrin Edi Rama, pas zgjedhjes së njëanshme të Prokurores së Përgjithshme të...