Connect with Us

All posts tagged "oferta"

Sociale 11:49 - 27 Janar, 2020

Oferta të shumta/ Gjermania josh punonjësit

Personat e kualifikuar në Gjermani kanë mundësi të përzgjedhin vende të punës. Sipërmarrësit i joshin ata me oferta të ndryshme. Këto gjëra njihen në botën e...

Kosova & Rajoni 19:20 - 15 Janar, 2020

Zbulohet oferta e LDK-së për formimin e qeverisë së koalicionit

Partia Lidhja Demokratike e Kosovës(LDK), e cila u rendit e dyta në listën e partive fituese të zgjedhjeve të 06 tetorit 2019, ka shpalosur ditën e...

Politikë 11:20 - 24 Dhjetor, 2019

Një subjekt i vetëm në garë/ Bashkia e Kamzës shpall fitues të tenderit kompaninë me ofertë sa fondi limit

Abuzimet me tenderat në vendin tonë duket se nuk kanë të sosur. Së fundi Bashkia e Kamzës, ka shpallur një tender për ndërtimin e rrugës Kosova,...

Aktualitet 18:44 - 23 Mars, 2019

Oferta e Ramës për PD/ Bardhi: Nuk jemi në betejë për pushtet

Ditën e sotme, kryeministri, Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kongresin e PS-së, i bëri thirrje opozitës të marrë pjesë në zgjedhjet lokale dhe nëse...

analisti dhe gazetari andi bushati
Aktualitet 18:11 - 23 Mars, 2019

Nga Andi Bushati/ Oferta e Ramës për opozitën, si tallje me shqiptarët

Në krizat politike nuk janë të panjohura ato poropzime që bëhen jo për të dhënë zgjidhje, por për të kaluar lumin propogandistik të ditës. Një të...

Aktualitet 17:31 - 23 Mars, 2019

PD refuzon ofertën e Ramës/ Kundërpërgjigjet Balla

Partia Demokratike, nëpërmjet ish-deputetit Gazment Bardhi i është përgjigjur negativisht ofertës së kryeministrit Edi Rama për të marrë pjesë në zgjedhjet lokale. Ndërkaq kreu i grupit...

Kryesore Show Biz 10:25 - 11 Mars, 2019

A do të largohen nga Al Pazar? Binjakët tregojnë ofertat që kanë marrë

Të gjithë i njohin si “Binjakët e Al Pazar” edhe pse në fakt ata quhen Romeo dhe Donald Veshaj. Të ftuar këtë të shtunë në emisionin...

Aktualitet 16:41 - 17 Dhjetor, 2018

Kompania shqiptare që po çan tregjet e rajonit dhe jo vetëm/ Drejtuesi i Jumbo shpjegon rrugëtimin drejt suksesit

Shitja e organizuar e mallrave me pakicë është një sektor që po njeh zhvillim të vazhdueshëm në rajon dhe më gjerë. Koha është ajo çka na...

Aktualitet 10:28 - 14 Gusht, 2018

Barcelona, Reali, Chelsea apo City? Ja cilën fanellë do të vëshë Miralem Pjanic sezonin e ri

Miralem Pjanic do të vazhdojë te Juventusi edhe sezonin e ri, ose të paktën deri atëherë sa të vijë një ofertë mbi 80 milionë euro. Sipas...

Aktualitet 16:31 - 28 Maj, 2017

Zgjedhjet-Ben Blushi ofertë publike Bashës/Për çfarë bëhet fjalë

Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi, i ka bërë një ofertë kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, për sa i përket zgjedhjeve të 25 qershorit. Basha dorëzoi...

Aktualitet 23:23 - 15 Maj, 2017

Aleati i Bashës zbulon detajet e takimit/Çfarë na ofroi amerikani Yee

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi, ka zbardhur disa detaje nga takimi me zv/ndihmës sekretarin amerikan të shtetit, Hoyt Brian Yee. Ky i fundit u takua pasditen...

Aktualitet 13:46 - 4 Maj, 2017

Video-Berisha i jep ofertën e fundit Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka thyer heshtjen, duke marrë dhe njëherë në dorë timonin e Partisë Demokratike. Nga çadra e protestës, Berisha zbuloi sot një tjetër lëvizje...

Aktualitet 12:40 - 4 Maj, 2017

Rama zbulon ofertën e plotë për Bashën/Postet që i propozova

Kryeministri Edi Rama ka zbuluar ofertën e tij për kryedemokratin Lulzim Basha. Në një dalje publike, Rama tha se i ka propozuar një mekanizëm brenda qeverisë...

Aktualitet 12:40 - 3 Maj, 2017

Ekskluzive-Oferta e mazhorancës/ Qeveri teknike me Ramën kryeministër

Kryeministri Edi Rama ndodhet prej më shumë se dy orësh në tryezën e diskutimit me kryedemokratin Lulzim Basha. Takimi po mbahet në Presidencë, me ndërmjetësimin e...

Aktualitet 21:19 - 2 Maj, 2017

Ekskluzive-Mbledhja e grupit të PD/Dashamir Shehi: Oferta duhet pranuar

Në lidhje me ofertën e ndërkombëtarëve ka folur edhe kreu i LZHK, Dashamir Shehi. CityNews mësoi se në këtë këtë mbledhje, Shehi tha në fjalën e tij...

Aktualitet 20:59 - 2 Maj, 2017

EKSKLUZIVE/Ja oferta e re për Lulzim Bashën dhe demokratët nga ndërkombëtarët

Në grupin parlamentar të PD është diskutuar edhe paketa që ndërkombëtarët kanë ofruar për kapërcimin e krizës politike në vend. Burime zyrtare i thanë CityNews se...

Aktualitet 14:31 - 3 Mars, 2017

Negociatat/Zbardhet oferta e Ramës për opozitën

Mazhoranca dhe opozita vazhdojnë negociatat dhe orët në vijim pritet të ketë një marrëveshje politike. Mazhoranca ka bërë ofertën e saj dhe kreu i qeverisë është...

Aktualitet 09:55 - 24 Dhjetor, 2016

NBG i vjedh apo shërben i shqiptarëve

NBG është një bankë e nivelit të dytë në Shqipëri e cila operon prej shumë e shumë vitesh. Një nga bankat e cila si shumica e...

Aktualitet 11:12 - 24 Korrik, 2015

Telekom Albania spektakël me oferta

Pas prezantimit zyrtar të brandit të ri që do të operojë në Shqipëri, Telekom Albania është prezantuar edhe për gjithë qytetarët shqiptarë. Në një aktivitet madhështor...